Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧи потрібно брати з собою на весілля дітей?

Чи потрібно брати з собою на весілля дітей?

Весілля – це радісна подія і приємний привід зустрітися багатьом родичам і друзям. Як правило, на такі заходи ходять парами, сім’ями … Але якщо в молодій сім’ї є маленька дитина, питання її присутності на святі стає дуже дискусійним, якщо не сказати – проблемним. Так чи місце дітям на весіллі?
 
Думка молодят
Весілля – подія важлива, радісне і дуже хвилююча. У більшості воно буває всього раз у житті, і дуже хочеться, щоб все пройшло добре, організовано і красиво.

Зрозуміло, що якщо у молодят вже є діти, або наречена виходить заміж, будучи вагітною, то діти, швидше за все, на весіллі будуть. Але в інших випадках практично завжди молоді (хай і не говорять про це прямо) – проти малюків на своєму святі.

Y&A_Wedding_mag_077

По-перше, і церемонія одруження, і перший танець нареченого з нареченою, і обряд зняття фати – зворушливі, ліричні моменти, атмосферу яких не хочеться порушувати зайвими звуками, словами і діями. Але саме в цей момент (і цього ніхто не може передбачити) чиясь дитина може почати хникати, вередувати, щось просити, починати істерику … Природно, приверне до себе увагу, і зворушливий момент, на жаль, буде упущений.

До того ж, якщо всі дорослі твердо розуміють привід, з якого всі зібралися, то для дітей він не має ніякого значення. І якщо дитина вже вміє говорити, вона просто в унісон «в багатстві і бідності, у хворобі й здоров’ї …» може почати коментувати чийсь наряд, задавати питання, або проситися в туалет. Молодим вся ця метушня буде неприємною. При цьому варто мати на увазі, що все, що відбувається, швидше за все, записується на відео.

Діти не тільки мають свій режим дня і харчування, а й постійно вимагають уваги. Тому, крім і так чималої кількості клопоту перед весіллям, запрошуючи пари з дітьми, молодим доведеться думати про меню та дозвілля для малюків. Тому, що салатами і шашликом, грубо кажучи, їх не нагодуєш. Та й брати участь в дорослих конкурсах вони навряд чи будуть. А мама чи тато, особисто намагаються розважити і нагодувати своє чадо – це «втрачені» гості, які ні на секунду не зможуть залишити дитину без уваги, щоб повеселитися разом з усіма.

baby-and-bride_3

Батьки, відправляючись на весілля разом з дітьми, частіше за все думають, що і малюкові там може бути цікаво. Він подивиться на красиву принцесу (наречену), йому подарують повітряні кульки, у нього будуть красиві і якісні фотографії з торжества. Але найчастіше дітям там незатишно – гучна музика, п’яні гості, крики «Гірко!» і т.д. Молоді не бачать свого гостя через те, що дитина не хоче розлучатися з мамою. А якщо мама іноді й випаде момент, щоб потанцювати, передаючи дитину комусь іншому з гостей, то незабаром весь колектив запрошених перетворюється на няньок, які то заспокоюють, то веселять маленького капризулю.

Тому, збираючись на весілля, все-таки можна на пару годин залишити дитину з бабусею, нянею, або іншою “довіреною особою”, присвячуючи весь час свого перебування на святі виключно нареченим.

Думка гостей

Якщо вже на весілля запрошена вся родина, то не може бути ніяких винятків. Тим більше, що діти люблять свята нітрохи не менше, ніж дорослі, і на весіллі їм буде набагато веселіше, ніж вдома з бабусею, або нянею. До того ж діти можуть образитися, що батьки поїхали веселитися без них і, в кращому випадку, привезли тільки шматочок тортика зі свята.

Однак, вирушаючи з дитиною на весілля, потрібно заздалегідь продумати, що вона буде їсти, де спати, і чим займатися в період неспання. Напевно доведеться брати з собою дитяче харчування і улюблені іграшки, а також контролювати себе, щоб не випити зайвого, не залишити дитину без нагляду, не втратити її в натовпі гостей, або не забути де-небудь. Також заздалегідь потрібно домовитися з тамадою, щоб не залучав вас в різні конкурси та забави, а з кимось із гостей — про машину, щоб змогли відвезти додому в разі, якщо дитині стане погано, або вона втомиться.

1359060282_deti-na-svadbe

Вирушаючи на весілля і плануючи взяти з собою дитину, бажано заздалегідь поцікавитися у молодих, чи будуть там ще діти.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено