Підписуйтесь на оновлення у FB або VKФранція: хай живуть делікатеси!

Франція: хай живуть делікатеси!

Франція – країна, яку в усьому світі називають «гастрономічним раєм». Багато туристів, вибираючи Францію для відпустки, беруть до уваги не тільки всесвітньо відомі пам’ятки Парижа, а й дивовижну кухню Франції. Французи вважають, що в їжі найголовнішими є три складових: смак, зовнішній вигляд і запах. Атмосфера, яку створюють приготування і подача їжі, французами дуже цінується. Щорічно видається близько 100 тисяч путівників ресторанами і кафе міста-столиці.

 
У Парижі кількість ресторанів почала швидко збільшуватися в останні десять років, однак в останні роки спостерігається зупинка цього напливу, щоб не зруйнувати традиційні пункти харчування і щоб зберегти саму культуру харчування, сформовану протягом віків. У Парижі, як і в багатьох містах Європи, повно Макдональдсів, але, щоб зберегти атмосферу історичних французьких кафе з запахом кави, ресторани швидкого харчування роблять у французькому витонченому стилі.

вс

Французи дуже цінують кухню, приготування їжі, а також сам процес її вживання. Трапеза для французів —дуже важлива частина життя. Вони кажуть «їжа – задоволення життя». Так склалося історично, що у кожного регіону Франції є свої особливості в кухні, які притаманні конкретній області, вони є неповторними:

• Північно-Західна частина Франції в основному використовує масло, крем і яблука.

• У Південно-Західной кухні переважає гусячий жир, фуа-гра, білі гриби і арманьяк.

• На Півдні люблять додати в їжу оливкову олію, ароматичні трави і помідори.

• Кухня Півночі виділяється фламандським впливом, тут використовують картоплю, свинину і пиво.

• А от на Сході французи люблять поласувати салом, сосисками, пивом і кислою капустою. На такі пристрасті вплинули війська Німеччини під час воєн.

Як ми можемо помітити, на всі особливості французької кухні вплинула історія: на Сході притаманні німецькі пристрасті, так як схід межує з Німеччиною і навіть частина міст раніше належала німецькій державі, на Північ вплинула фламандська частина Бельгії, так як саме вона розташована ближче до Франції.

2

Звичайно ж, пристрасті існують не тільки на регіональному, але й на локальному рівні, але описати все практично неможливо, для цього буде потрібно кілька товстих томів. 16 листопада 2010 французька гастрономія та кухня увійшли до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ніколи раніше надбання, що стосуються кухні, що не приписувалися до всесвітньої спадщини людства. Якщо є у світі країна, де захоплення гастрономією удостоюється бути поставленим в ряди шедеврів людства, то це, звичайно ж, Франція. Французи проводять години за столом. Вони — саме ті, хто витрачає більше за всіх коштів на задоволення шлунку. А щоб зрозуміти цю тягу до церемоніальної трапези, потрібно вникнути в їхні історичні корені.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено