Підписуйтесь на оновлення у FB або VKХерсонщина – єдина в Європі територія, що омивається чотирма морями

Херсонщина – єдина в Європі територія, що омивається чотирма морями

На півдні України, в другій за розмірами в Європі дельті річки, розташоване заповідне, казкове місце. Численні, дивовижно – гарні пам’ятники природи. Заповідники, заказники, урочища. Безмежний степ, стародавні кургани – могили колись могутніх царів давно минулих часів.

Залишки турецьких фортець і середньовічних городищ. Унікальні автентичні українські селянські хутори і господарства -садиби. Православні храми, монастирі, могили великих воїнів – козацькі хрести, нижня Запорізька Січ. Столицею всіх цих пам’яток старовини і природи є українське місто Херсон. Опис цього Подорож по Херсону та Херсонської області казкового краю буде не повною якщо не згадати про лазурне, чорноморське узбережжя Чорного моря – про курорт, де можна чудово провести свою відпустку з усією сім’єю.

За своїми кліматичними та природними особливостями Херсонська область одна з кращих земель у Європі. Херсонська область, єдина в Європі територія, що омивається чотирма морями: Чорним, Азовським, Гнилим (озеро Сиваш) та Каховським морем (Каховське водосховище). Морська берегова лінія простяглася на понад 200 км. з відмінним піском. Крім великого Дніпра, по області протікає ще 16 малих річок, є близько 60 озер.

джерело: xtour.org

more_ks_ua_oblast2


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 2Написати свій коментар
  1. Странно, но почему нет ссылки на первоисточник. Полный текст этой статьи можно прочитать здесь http://xtour.org/kherson.html

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено