Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩотижневий любовний гороскоп з 14.04 по 20.04

Щотижневий любовний гороскоп з 14.04 по 20.04

На цьому тижні закохані можуть перебувати на роздоріжжі. Знаки вогню відчуватимуть легкість і комфорт, а знаки води можуть відчувати легке занепокоєння. Знакам повітря слід бути уважними з близькими людьми, а знаки землі будуть відчувати особливе вплив оточуючих.

Овен
21 березня – 20 квітня

На цьому тижні ви можете перебувати в змішаних почуттях. З одного боку, ви чітко бачите власну мету, але з іншого боку вас може хвилювати наявність перешкод.Швидше за все, ваша кохана людина займе нейтральну позицію, тому постарайтеся не покладати на нього великих надій.
Ви знаєте чого хочете, тому знайомства на цьому тижні не будуть безцільними, будьте налаштовані на успіх.

Телець
21 квітня – 21 травня

Ви задоволені тим, що відбувається у вашому житті, тому рішення будуть даватися вам особливо легко. Є ймовірність, що ви зможете взяти на себе відповідальність у спільній справі, яка стосується і вашого партнера. Постарайтеся ставити його в популярність і знаходити компроміси в складних ситуаціях.
Ви з легкістю встановлюєте контакти з новими людьми, тому є сенс вести активний спосіб життя на цьому тижні.

Близнюки
22 травня – 21 червня

На цьому тижні вам належить зробити вибір, від якого залежатиме подальше життя з вашим партнером. Постарайтеся не приймати поспішних рішень, і довіртеся своїй інтуїції. Швидше за все, ваш партнер вже прийняв якесь рішення, тому від вас в даній ситуації може залежати лише подальший розвиток подій.
При знайомстві з новими людьми постарайтеся бути уважні, цілком можливо, що ви зустрінете цікавої людини, якого потрібно постаратися не упустити.

Рак
22 червня – 23 липня

Ви спокійні і впевнені в собі, тому на цьому тижні вам буде особливо легко вдаватиметься все, за що б ви не взялися. Постарайтеся сконцентруватися на поставлених завданнях так, щоб їх виконання не заважало течією вашого особистого життя. Є ймовірність, що ваш партнер буде відчувати себе обділеним вашою увагою, тому намагайтеся раціонально розподіляти вільний час.
Знайомства будуть більш ніж успішними, тому цього тижня постарайтеся проводити велику кількість часу в нових компаніях.

Лев
24 липня – 23 серпня

Останнім часом ви занадто стомлені, тому є ймовірність виникнення непотрібних конфліктів внаслідок вашого перенапруги. Постарайтеся не зачіпати коханої людини зайвими зауваженнями, щоб не зіпсувати ваші взаємини. Швидше за все, ваші близькі навряд чи зможуть зрозуміти причину вашої поведінки.
З новими людьми спільну мову знаходити буде не так просто як звичайно, тому постарайтеся обмежити знайомства на цьому тижні.

Діва
24 серпня – 21 вересня

Ви налаштовані рішуче і позитивно, тому цього тижня саме час почати новий етап у відносинах з вашим партнером. Спробуйте не звертати увагу на дрібницях, а разом рухатися до спільної мети, і тоді вже наприкінці тижня ви помітите суттєві зміни в вашого спільного життя.
Саме час для змін на особистому фронті, так що спробуйте самостійно завести знайомство, можливо, воно буде вельми вдалим.

Ваги
22 вересня – 23 жовтня

Всі нові справи, які ви почнете на цьому тижні, обов’язково матимуть серйозне продовження. Постарайтеся уважно підходити до вибору власних обов’язків, і стежте, щоб ваш партнер так само відповідально ставився до подій.
Ви можете зустріти дуже важливого для вас людини, на цьому тижні. Постарайтеся поводитися максимально завбачливо, щоб не нашкодити розвитку подій.

Скорпіон
24 жовтня – 22 листопада

Тиждень пройде спокійно і розмірено. Ви і ваш партнер відчуваєте особливу близькість. Постарайтеся більше часу проводити в компанії вашої коханої людини, щоб насолодитися настільки сприятливим періодом. Така близькість допоможе вам справлятися з виникаючими труднощами в майбутньому.
Ви відчуваєте себе спокійно і впевнено, тому зараз саме час для нових знайомств і вражень.

Стрілець
23 листопада – 21 грудня

Останнім часом ви трохи втомилися, тому вам варто зменшити темп. Спробуйте знайти для себе якесь спокійне заняття. Ваш партнер буде радий скласти вам компанію, щоб приємно провести час і трохи відпочити. Запасіться силами для майбутніх перемог, оскільки попереду вас чекає багато серйозних справ.
Ви трохи втомилися від людей, тому цього тижня не варто заводити зайві знайомства, краще побудьте наодинці з собою.

Козеріг
22 грудня – 19 січня

У відносинах з партнером останнім часом ви відчуваєте якийсь розлад. Постарайтеся розслабитися і не звертати уваги на дрібниці, які можуть псувати настрій вам і вашій коханій людині. Швидше за все, це тимчасовий період, і тільки від вас залежить його протяжність.
Ви відчуваєте себе невпевнено в суспільстві малознайомих людей, тому постарайтеся звести до мінімуму знайомства на цьому тижні.

Водолій
20 січня – 19 лютого

Ви трохи напружені останнім часом, тому постарайтеся знайти для себе віддушину.Ваша кохана людина завжди підтримає вас, тому невелике романтичне побачення обов’язково піде вам обом на користь і освіжить ваші взаємини. Не варто нехтувати часом, який ви можете присвятити один одному.
Ваша невпевненість може заважати вам у спілкуванні з новими людьми, тому постарайтеся не покладати великих надій на найближчі дні.

Риби
20 лютого – 20 березня

Ви сповнені амбіцій і планів, тому тиждень повинна бути ударною. Постарайтеся залучити вашої коханої людини до всіх активностей, які ви запланували, і тоді ви разом встигнете зробити набагато більше, ніж ви могли собі уявити. В цілому, вкрай сприятливий період, постарайтеся провести час з толком.
Швидше за все, вас чекає дуже цікаве знайомство, яке допоможе перекреслити минуле.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено