Підписуйтесь на оновлення у FB або VKМоторошні серіали цієї осені

Моторошні серіали цієї осені

Хорор – один із найпопулярніших жанрів як в кінематографі, так і на ТБ. Психологи пояснюють любов до «жахів» тим, що людина, переглядаючи подібні фільми і серіали, знімає стрес, звільняється від негативної енергії. Спеціально для тих, хто жадає влаштувати собі емоційне розвантаження, ми зібрали 5 кращих хорор-серіалів, які точно варто дивитися цієї осені.

«Бійтеся ходячих мерців»

Ні, ви не помилилися – гучні «Ходячі мерці» схожі з цим серіалом не тільки назвами. Дія багатосерійного фільму розгортається під час того ж апокаліпсису, якому протистоїть шериф Рік Граймс. Тільки місце дії перемістилося з Нью-Йорка до Лос-Анджелесу. Вчителька, яка сама виховує двох проблемних дітей-підлітків, намагається побудувати сімейне щастя з чоловіком-колегою, але в її плани втручається невідомий вірус. Країну захоплює зомбі-епідемія, від якої важко сховатися, а протистояти їй і зовсім неможливо.

«Ходячі мерці»

Втім, перемогти популярність «Ходячих мерців» навряд чи комусь вдасться в цьому сезоні. Незважаючи на абсолютний провал третього сезону, серіал зміг відновити і навіть примножити рейтинги вже в четвертому. У новому сезоні серіалу група людей, які вижили, продовжать боротися за своє існування в постапокаліптичному світі, населеному живими мерцями.

«Надприродне»

сверхестественное 1Сезон за сезоном Дін і Сем Вінчестери протистоять нечисті, захищаючи простих жителів Америки від демонів, відьом і перевертнів. Серіал здобув шалену популярність із першого сезону в 2005 році, причому не тільки серед підлітків, а й серед дорослої аудиторії. Цієї осені брати Вінчестери в 11 раз повернуться на екрани. Головною інтригою сезону стало воскресіння з мертвих їхнього батька, змушеного коротати вічність в одній клітці з Люцифером.

«Королеви крику»

Один із найпопулярніших сюжетів для фільму жахів – студентський кампус, в якому орудує маніяк, безжально розправляючись із усіма, хто встає у нього на шляху. Сценаристом серіалу став Бред Фалчек, що працював над усіма сезонами «Американської історії жахів», що вже є гарантією якісного продукту в своєму жанрі. Акторський склад також непоганий: Аріана Гранде, Емма Робертс і Леа Мішель виконали у серіалі головні ролі.

«Американська історія жахів: Готель»

история ужасов 1
Ця частина знаменитого серіалу стала найбільш очікуваним серіалом цієї осені завдяки галасу, піднятого журналістами навколо участі в картині Леді Гаги. П’ятий сезон присвячений таємничим подіям, що відбуваються в готелі, яким володіє персонаж Леді Гаги. Їх намагається розслідувати детектив, вивчаючи поведінку постояльців готелю.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено