Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВаш ідеальний шлюб. Векторне кільце — міф, чи реальність?

Ваш ідеальний шлюб. Векторне кільце — міф, чи реальність?

Відносини між чоловіком і жінкою завжди повні сюрпризів і несподіванок. Недарма існує думка, ми з різних планет, і ми наполегливо шукаємо пояснення вчинків наших партнерів в психології і навіть містиці. У гороскопах існує поняття векторного кільця. Що це насправді і чи існує воно, про це ми і поговоримо сьогодні.

Наприкінці минулого сторіччя був написаний шлюбний гороскоп, основою якого стала взаємодія між собою 12 знаків китайського гороскопу. Аналіз характеристик кожного знаку призвів до того, що вишикувалася ціла система, яка пояснює і аналізує союзи різних знаків. Гороскоп описує 144 варіанти, але 24 з них виділені в особливу групу векторного кільця.

Що таке векторне кільце і чому йому відводиться особливе місце? Векторне кільце – це найпотужніше явище, яке не піддається загальному аналізу. Пара векторного кільця не піддається загальним законам, логіці і поясненням. Для таких пар існує лише одна властивість, один закон взаємин – Слуга і Господар.

Давайте познайомимося з цими парами, які опинилися в союзі векторного кільця, на першому місці – господар: Щур – Кінь, Кінь – Кабан, Кабан – Дракон, Дракон – Кіт, Кіт – Півень, Півень – Собака, Собака – Бик, Бик – Тигр , Тигр – Коза, Коза – Змія, Змія – Мавпа, Мавпа – Щур.

kitaiskii-goroskop

Всі ці пари і становитимуть 24 союзи, які не підпорядковані суті знаків і їх мисленню, вони розвиваються незалежно від волі і бажання людини за законами містичних структур. Можна описати приблизний характер відносин всередині такого кільця, але немає жодних гарантій, що подібний союз в іншій парі не піде за своїм оригінальним сценарієм.

Шлюб у векторному кільці – це оголені нерви, найвищі емоційні злети, весь спектр почуттів, який важко пережити в будь-якому іншому союзі. Головною складністю такого шлюбу є те, що його не можна зробити стабільним, спокійним, розміреним. Потрапивши в такий союз, партнери втрачають розум, кидаючись у вир почуттів і чуттєвості, а кільце все більше і більше затягує їх. І навіть якщо партнери приймуть рішення розлучитися, то час, що вони провели разом, залишиться в їх пам’яті назавжди відкритою раною неоднозначних почуттів і спогадів.

Жених-и-невеста-свадьба24

У таких союзах обожнювання і всепрощення слуги може поєднуватися з грубістю господаря, при цьому часто виникає ситуація, коли обидва і разом бути не можуть, і порізно життя стає нестерпним. Немов два магніти, то притягуючись, то, не витримавши напруження пристрастей, відштовхуючись один від одного.

Уникнути багатьох труднощів допоможе істотна різниця у віці або якщо Слуга – жінка з умінням пристосуватися до обставин і витримати напруження пристрастей. Слуга сам по собі не може піти від Господаря, поки той його не відпустить. Якщо раптом це станеться, то життя Слуги може різко піти в гору, але внутрішня залежність може зберегтися. Перш ніж вступити в подібні відносини, запитайте себе, чи настільки ви сильні, щоб зробити стрибок, не знаючи, чи є за вашими плечима парашут?


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено