Підписуйтесь на оновлення у FB або VKІнопланетні очі: надзвичайно чіткі фотографії бджіл від геослужби США

Інопланетні очі: надзвичайно чіткі фотографії бджіл від геослужби США

Величезні, майже інопланетні очі, крила, що переливаються всіма кольорами веселки, і пилок, який золотом покриває все тільце – такими постали бджоли на абсолютно приголомшливих знімках геологічної служби США. Маленькі комахи, що викликають у багатьох почуття страху, сфотографовані на чорному фоні і при яскравому світлі, що дозволило по-справжньому оцінити неймовірну красу маленьких створінь.

bee1

bee2

bee3

Дослідник геослужби Сем Дрог (Sam Droege) створив ці зображення, запрограмувавши фотокамеру з макро-об’єктивом знімати серію знімків з різним фокусуванням. Потім він з’єднав разом в Photoshop кілька знімків, що і дозволило створити неймовірно чіткі зображення. У свою чергу кольори і відтінки не змінювалися, і те, що глядач бачить на фотографіях, є природним забарвленням комах.

bee4

bee5

На фотографіях можна побачити різних бджіл – в цілому існує близько 21 тисячі видів, але далеко не всі з них вивчені. Найменший вид бджіл розміром всього в 2 мм, найбільший – близько 4 см. Існує навіть спеціальна наука, яка вивчає бджіл, – апіологія . Вивчати є що – різні види поводяться зовсім по-різному. Ці комахи можуть організовуватися у великі громади, спільно забезпечуючи себе їжею, водою і захистом від ворогів. Можуть жити відлюдниками на самоті. А можуть навіть нахабно красти собі їжу в інших тварин і підкладати свої яйця в чужі гнізда.

bee6

bee7

bee8

Свою програму з вивчення бджіл геослужба США почала кілька років тому, і в їх каталозі постійно з’являються нові фотографії і нові дані про цих комах. Масштабна праця, в яку залучені фахівці з усієї країни, і навіть з-за кордону, безумовно, гідна поваги.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено