Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 порад для найкращих фото з відпустки: як відобразити найцікавіше

10 порад для найкращих фото з відпустки: як відобразити найцікавіше

Як привезти з поїздки найяскравіші враження і запам’ятати їх? Можна, звичайно, зберегти у пам’яті. Але, чому б не скористатися науково-технічним прогресом, коли для цього є всі можливості. Тим паче, техніки зараз – на смак і колір – безліч. Вибирайте будь-яку і будемо фотографувати!
 
1) Індивідуальність
Не знімайте красу, яку можна знайти на будь листівці. Знімайте якісь деталі об’єктів, щоб була видно їхню текстуру, візерунок, матеріал. Фотографуйте з різних ракурсів.
1364296483_17

2) Веселі знімки
Фото на тлі місцевих пам’яток досить нудні. Набагато цікавішим буде знімок в русі: жують діти, дорослий чоловік, що валяє дурня, раптовий знімок без напруженого позування. Такі знімки завжди веселі і будуть нагадувати ситуацію, в якій було зроблено фото.
2011-04-05

3) Вуличний фотограф
Зробіть фотосесію місцевим жителям. Просто спостерігайте за людьми і ловіть цікаві моменти: вигулювання собачок, сидіння в кафе з чашкою кави, прогулянка біля ставка. Нехай у ваших знімках вирує життя, а не стоп-кадр.
еееееееd

4) Цінник на пам’ять
Знімайте цінники з назвами продуктів місцевою мовою. Це навіть порівняти буде цікаво! І, звичайно, ви знайдете таке, чого немає у вас на батьківщині. Фото місцевих дорожніх знаків дасть більше приємних вражень, ніж знімки дорогих, красивих авто, якими рясніє весь інтернет.
791d954-2

5) Відчуйте місцевий колорит
Де це найкраще зробити, як не на ярмарках і базарах?! Крім яскравих знімків і прекрасних вражень, які вам тут гарантовані, ви дізнаєтеся багато нового про національні традиції даного краю. А ще, де можна весело поспілкуватися з людьми, як не тут?!
light

6) Фотоісторія
Виберіть якусь цікаву тему для своєї історії. Наприклад, квітковий магазин, або антикварний. Спочатку знімайте крупним планом, потім – деталі. Причому, не тільки товар, а й людей в цьому магазині, як вони розглядають вітрини, як розплачуються за покупки, як спілкуються з продавцями і т.д
trp_feetfirst_030__MG_8722-640x426

7) Не більше двох історій в день
Потрапляючи в дивовижні і незнайомі місця, люди починають клацати все підряд. Потім і не згадати, що, де, звідки? Вибирайте одну, максимум, дві теми в день, і ретельно фіксуйте все цікаве на камеру. Припустимо, сьогодні ваша тема – тільки ліхтарні стовпи, завтра – білі лебеді на ставку і т.д. Придумуйте кожен день щось нове, так і альбом буде набагато цікавішим, і дізнаєтеся більше.
1e3e2bdd50e793ed707a060a364d5de5
8) Фото з пам’ятниками
Якщо ви фотографуєте людини на тлі чийогось тіла, то нехай центром знімка буде саме людина, а пам’ятник – тільки фоном. Для цього нехай не варто стояти по стійці «струнко», як сам пам’ятник, краще прийняти якусь доречну позу, обійняти пам’ятник, нюхати квіточку.
mariobotta-16

9) Скільки техніки потрібно брати з собою?
Мінімум! Важкість багажу буде відволікати вас від рідкісних кадрів, потім – дратувати, а незабаром, вам все набридне, і ви захочете тільки одного – відпочинку. Ну, не для того ж ви їхали у відпустку, щоб валятися на готельному дивані?! Це можна зробити і вдома.
00

10) Кілька таємниць цікавого фото
* Різні положення. Не стійте, як пень на красивому фоні. Присядьте, підстрибніть, прогніться, зробіть «пику», врешті-решт!

* Я, коханий. Історії історіями, а про себе забувати не треба. А то, приїдете з красивих місць, а вас немає ні на одній фотографії. Прикро!

* Різні жанри. Традиційних знімків і так скрізь повно. Шукайте свій неповторний стиль. Фотографуйте вночі, знімайте химерні лінії, незвичайних людей, нетрадиційні сцени. Фантазуйте!

* Не повторювалися. Найчастіше, ми бачимо фото в однакових ракурсах. Просто робіть знімки з різних точок, у тому числі, зверху і знизу;

* Плануйте. Не відкладайте фотосесії на останній день, не лінуйтеся, беріть фотоапарат і вперед!


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено