Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКниги, які піднімають настрій

Книги, які піднімають настрій

Хочеш допомоги? Допоможи собі сама. Якщо заїв сумний настрій і не допомагають ні вітаміни, ні відерце з морозивом, ні пляшка червоного сухого – використовуй інші варіанти.

Наприклад, почитай що-небудь життєстверджуюче. Серед книжкових новинок точно знайдеться історія спеціально для тебе, яка не просто принесе задоволення, а й підніме рівень гормону радості в організмі.

Щастя й інші незначні речі абсолютної важливості
Хаїм Шапіра

Що таке щастя? Що потрібно робити (і, головне, чого не робити), щоб відчувати себе щасливою людиною? Хаїм Шапіра написав дуже смішну книгу про дуже серйозні речі. Ні, там немає конкретних рецептів на кшталт «їдьте на море», «глибоко дихайте», «покиньте роботу». Тому що всі ми знаємо, що щастя у кожного своє. Автор жонглює цитатами з Вінні Пуха, Вуді Аллена, «Маленького принца» і «Аліси в країні чудес», час від часу видаючи нам дуже мудрі побажання. За допомогою цієї книги можна зрозуміти, що злитися на когось – це абсолютно безглузде заняття, що поспішають тільки дурні, а все зло в цьому світі походить від того, що люди не вміють час від часу просто полежати на дивані, нічого не роблячи.

knyha-1

Розкажи мені про море
Ельчин Сафарлі

У новій книзі «Розкажи мені про море» письменник передає привіт зі свого дитинства в наше. Будь-який дитячий спогад піднімає настрій: про те, як чекали Діда Мороза, як любили сидіти на бабусиній кухні, як ловили по стінах сонячних зайчиків. Сафарлі присмачує свої дитячі думки морською тематикою. Читаючи цю книжку, відчуваєш себе знову маленькою.

knyha-2

Лолотта та інші паризькі історії
Анна Матвєєва

Є один універсальний засіб для підняття настрою. Це Париж. Якщо з якихось (фінансових або тимчасово) причин не може туди поїхати, про нього можна почитати. Збірник Анни Матвєєвої дарує нам кілька чарівних годин читання життєствердних історій.

knyha-3

Причому в оповіданнях не обов’язково фігурують саме паризькі вулички. Це може бути однойменне село, кафе або назва житлового комплексу. І герої різні – від редактора видавництва до картини Модільяні. Але кожен залишить відгук у душі.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено