Підписуйтесь на оновлення у FB або VK3 книги-антидепресанти, щоб пережити цю осінь

3 книги-антидепресанти, щоб пережити цю осінь

Ти з тих, кому не подобається вся ця осінньо-зимова романтика? Листя, що шарудить під ногами, чашки гарячого какао в змерзлих руках, білосніжні об’ємні светри, які можна по-кіношному натягнути на ноги? А ці теплі шкарпетки з мультяшними персонажами? О, ні тільки не це!

Щоб не зробити похмурість нормальним робочим станом, поклади поруч із диваном три книги – антидепресанти. Їх радить книжковий сервіс ReadRate.

«Книга як ліки. Швидка літературна допомога від, А до Я»
Елла Берту, Сьюзен Елдеркін

Чим прекрасна ця книга, так це тим, що в ній немає фальшивого оптимізму: «Давай – давай, ну що ж ти, ти ж зможеш, піднімайся з дивана». Навпаки, бібліотерапевт Елла Берту і Сьюзен Елдеркін пропонують хворіти собі на втіху. Одужувати повільно, акуратно, без наслідків для фізичного і душевного здоров’я. Причому разом із ліками використовувати книги. Чим, цікаво, можуть допомогти книги, коли у тебе грип, перелом руки або розлад шлунку? Потужний емоційний підйом, який ми відчуваємо після хорошої книги, допомагає долати фізичне нездужання. Ця книга – збірник літературних рецептів, чітких порад: що конкретно читати, коли у тебе грип, а що – коли безсоння.

knyha1

«Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці»
Слава Се

Коли у тебе все погано, приємно почитати або подивитися на тих, кому ще гірше. В цьому випадку допомагає серіал «Буває й гірше» або почитати що-небудь про людей, у яких в житті не те щоб все вдалося, але нічого, тримаються ж. І навіть смішно жартують. У цьому плані ідеальний антидепресант – книга «Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці» колишнього блогера, а тепер уже письменника Слави Се. Від Слави пішла дружина, не витримала того, що успішний маркетолог добровільно змінив професію на сантехніка. А він залишився один із двома дочками. Трудові та особисті подвиги батька в книзі описані у вигляді коротких оповідань, смішно на кожній сторінці.

knyha-2

 

«Ожинове вино»
Джоан Харріс

Пам’ятаєш красиву екранізацію «Шоколад» за книгою Джоан Харріс? Але ж ця письменниця створила ще кілька втішних романів з відтінком гастроному. «Ожинове вино» – незвичайний терпкий напій, ковток якого стає для розчарованого в житті письменника Джея живлющою вологою, допомагає розібратися з минулим і зробити крок в майбутнє.

knyha3

Ну, а ти просто отримаєш величезне задоволення від описів сільської Франції, смачної їжі і сонця – якраз того, чого зараз дуже не вистачає.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено