Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКорисні книги для тих, хто худне

Корисні книги для тих, хто худне

Що обрати – правильне харчування, вегетаріанство або знамениту дієту Дюкана? Краще першоджерел про це не знає ніхто! Дізнайся про найголовніші тренди дієтології з книг, які ми рекомендуємо в нашій добірці:

1. «Як прискорити свій обмін речовин. 9 перевірених принципів схуднення». Сестри Ліссі Лакейтос і Теммі Лакейтос Шеймс – фахівці-дієтологи, послугами яких користуються знаменитості, політики і спортсмени. Головний посил книги – не обмежувати себе ні в чому, а просто правильно комбінувати продукти. Вмикай свій обмін речовин і худни.

2. «Правильне поєднання харчових продуктів». Американський дієтолог Г. Шелтон на основі фізіології травлення рекомендує правильні поєднання харчових продуктів. Взагалі всі книги Шелтона –це свого роду основа і класика здорового харчування. Настійно рекомендуємо прочитати.

3. «Як смачно їсти і чудово виглядати». Харчування і краса нерозривно пов’язані, а збалансоване харчування – невід’ємна частина здорового способу життя. Але як зрозуміти, з якими продуктами ми отримуємо досить білків, вуглеводів, вітамінів і мінеральних речовин? У книзі дається докладна інструкція.

Portrait of happy smiling young woman with vegetarian vegetable salad, outdoors4. «Японки не старіють і не товстіють». Ця книга не про японську дієту і навіть не про рис. Вона про країну, де жінки живуть довше, ніж в інших куточках світу. Відсоток страждаючих від ожиріння в тому краю найнижчий. Там сорокарічні дами схожі на двадцятирічних дівчат. У книзі даються конкретні поради для схуднення і стабілізації ваги. Крім того, дане чтиво наповнене цікавими фактами про східних жінок і їх догляді за собою.

5. «Харчування по системі п’яти елементів». Автор книги Темель Барбара створила справжній шедевр. Дуже цікава книга на тему правильного харчування, яка допомагає знайти природний і гармонійний шлях до оздоровлення.

6. «Ігри, в які грають худі люди. Стань струнким і здоровим». Для любителів схуднення в ігровій формі і різного роду психологічних прийомів. Згідно з ідеєю книги, щоб стати струнким, підтягнутим і енергійним, виявляється, досить відкинути колишні і задати нові рамки (фрейми) своїй свідомості.

7. «Легкий спосіб скинути вагу». Їж що хочеш, насолоджуйся їжею і залишайся стрункою – це тобі гарантує унікальний і ефективний метод Аллена Карра. Книга не зовсім про дієти і схуднення, але, допомагає прищепити корисні звички в їжі. Прочитати варто.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено