Підписуйтесь на оновлення у FB або VKТоп-5 книг про чоловіків, які варто прочитати

Топ-5 книг про чоловіків, які варто прочитати

Давай по-чесному: по суті, в період перших закоханостей і розчарувань, а також перших серйозних стосунків із чоловіком, нашими головними порадниками і виступають або подруги, або інтернет. Але, на жаль, це так і не дає нам розуміння про справжню природу чоловіків, не кажучи вже про те, як із ними взаємодіяти.

Сьогодні ми вирішили поділитися з тобою кращими книгами про чоловіків, які буквально змінять твоє життя.

Дін Деліс, Парадокс пристрасті

Чи помічала ти, що чим більше починаєш прив’язуватися до чоловіка, тим активніше і наполегливіше він від тебе віддаляється? І навпаки: хлопець, до якого ти не відчуваєш особливих почуттів, ходить за тобою, як прив’язаний? Цей процес називається парадоксом пристрасті, і Деліс розповідає про механізм його дії максимально доступно і життєво. Крім того, книга дає чітке розуміння про ролі залежного і лідируючого партнерів, пояснюючи їх потреби і проблеми. Допомагає подолати патологічну залежність у стосунках і максимально гармонізувати їх.

книига 1

Бренді Енглер, «Чоловіки на моїй кушетці»

Молодий американський сексолог вивчає проблематику сексуальних і любовних стосунків своїх чоловіків-пацієнтів, докладно пояснюючи їх глибинні потреби і травми. Здорово, що автору вдається дивитися на представників сильної статі не тільки в якості терапевта, а й як жінки. Тонка, жива, щира і дуже корисна книга для кожної дівчини, якій хочеться краще розуміти свого партнера і саму себе.

книга 2

Стів Харві «Ви нічого не знаєте про чоловіків»

Американський актор, комік відверто «здає» своїх побратимів, оголюючи їх приховані мотиви і слабкі сторони. Книга корисна тим, що дає зрозуміти, чи готовий твій партнер до серйозних стосунків. Ще вона розкриває масу важливих, але болючих питань на кшталт того, як бути, якщо він у 40 років залишається маминим синочком і що з цим робити.

книга 3

Тамріко Шолі «Всередині чоловіка»

На відміну від Енглер, Тамріко не дає будь-яких визначень тим одкровенням, які дізналася від чоловіків, залишаючи це право за тобою. Автор виконала велику роботу, провівши 201 інтерв’ю з представниками сильної статі, після чого поділилася їх історіями зі своїми читачами. Ця книга в пух і прах розіб’є твої уявлення про те, що «хлопцям потрібен тільки секс» або що вони «холодні, беземоційні істоти».

книга 4

Грег Берендт, Ліз Туччілло «Ви просто йому не подобаєтеся: вся правда про чоловіків»

Скажімо прямо: ця книга може стати для тебе шоком, зруйнувавши ілюзії про ставлення до тебе конкретного хлопця. Можна порівняти її з холодним душем, який іноді необхідний кожній з нас.

книга 5

Прочитавши її, ти перестанеш витрачати свій дорогоцінний час і нерви на чоловіків, яким ти просто … не подобаєшся!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено