Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПосміхнися: 3 книги про радощі життя

Посміхнися: 3 книги про радощі життя

Коли за вікном така краса, найменше хочеться читати щось довге, нудне і сльозливе. Радість у дрібницях, хороші емоції і літнє тепло  – ось те, що тобі зараз потрібно. Швидше бери ці книги на прогулянку в парк, піднімай собі настрій і мружся, як кішка, від сонця і усвідомлення того, що життя вдалося.

Книжковий сервіс ReadRate підібрав для тебе три коротенькі книги, на кожній сторінці яких – концентрована радість. Вони чудово поєднуються із засмагою, легковажними платтями і невагомими сумочками.

Перший ковток пива і інші дрібні радості життя
Філіп Делерма

Цю книгу могла написати тільки дуже щаслива людина. Причому написати так, щоб нам не зводило зуби від рожевої ванільки. Француз Філіп Делерма не пропагує нам нескінченну радість і не змушує посміхатися завжди і всюди. Ні, він же щаслива людина, а не ідіот. Делерма говорить про те, що щастя – це секунди, миті, дрібниці, які ми запам’ятовуємо на все життя. Щастя – це прокинутися рано-вранці і вийти на вулицю, піймавши тільки своє місто – без єдиного пішохода. Це перша чашка кави і перший ковток пива. Це запах яблук восени і радість від того, що ти сів на кінцевій станції метро і якийсь час проїдеш в майже порожньому прохолодному вагоні. «Перший ковток пива і інші дрібні радості життя» – коротенька книга – антидепресант, велика наука бачити хороше в дрібницях.
делерм

Хвилини буденного щастя
Франческо Пікколо

Книга про дрібниці – буденні замальовки моментів, які створюють відчуття щастя, легкості і гарного настрою. Продовжуємо ловити гострі миті радості за хвіст. Ось ми просто сидимо в ресторані біля вікна і дивимося на перехожих. А ось ми раптом передумали стояти в черзі в супермаркеті і відчули себе неймовірно вільними. А як ось це – залишитися на літо в місті і відчути себе його володарем, крокуючи спорожнілими вулицями? «Хвилини буденного щастя» – книга-настрій, така ж легка і тепла, як літній вітер.
пикколо

Моя сім’я та інші звірі
Джеральд Даррелл

Що може бути краще, ніж всією сім’єю відправитися на цілий рік на сонячний грецький острів Корфу? Кожен рядок книги «Моя сім’я та інші звірі» Джеральда Даррела насичений сонцем, екзотикою і свободою дій.

дарреллСвіже повітря, морські прогулянки, оливкові гаї, дурманні запахи квітів і гарячої землі, ніжність, дружба, гумор – це радісний, пульсуючий світ захоплює, який підкорює своєю добротою і щедрістю.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено