Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 ознак небезпечного захоплення телесеріалами

10 ознак небезпечного захоплення телесеріалами

Сьогодні можна легко знайти серіали для будь-якого віку і на будь-який смак: для дітей, домогосподарок і шанувальників наукової фантастики; російські, британські, американські; міні-серіали і багаторічні шоу … Тепер уже смішно згадувати ті часи, коли в СРСР вперше почули вираз «мильна опера», а слово «серіал» асоціювалося виключно з нескінченною сентиментальною сагою. 

1. Ти починаєш підлаштовувати зустрічі і справи таким чином, щоб встигнути до початку улюбленого серіалу.

2. Він закінчується – і в тебе таке відчуття, що ти більше ніколи не побачиш нічого настільки ж цікавого і решта життя стане суцільним розчаруванням. Що ж тепер робити – гуляти, читати, музику слухати? Ні, все тепер не те без улюблених персонажів.

3. Якщо ти дивишся серіал не по телевізору, а на DVD або в Інтернеті, ти захоплюєшся і з жадібністю ковтаєш один епізод за іншим. А потім тебе мучить почуття провини за безцільно витрачений вихідний.

сериал4. Твоя мама або друзі дзвонять тобі і запитують: «Що новенького?». І тут ти з жахом розумієш, що всі останні події, які тебе схвилювали і про які тобі хотілося б розповісти світу, відбулися на екрані з персонажами серіалу, а не з тобою.

5. Ти закохуєшся в міні-серіальчік, в якому всього пара-трійка сезонів по кілька серій, і мучишся від того, що хочеш ще і ще. Невже їм шкода зняти ще серій сто?

6. Ти тільки приготувалася дивитися, а серіал беруть і закривають за нерентабельністю. Тепер тобі ніколи не дізнатися, що було далі – якщо тільки не вигадаєш сама.

7. Це незручне почуття, коли ти дивишся серіал після того, коли всі його вже кілька років як подивилися. Те, що для тебе – несподіваний поворот сюжету (якщо не сказати – шок), для інших – новини минулого тижня. Невже цей красень-лікар з «Анатомії пристрасті» загинув? Що, Десятий Доктор регенерував в Одинадцятого? О ні, він мені так подобався! І тобі навіть ні з ким розділити своє горе – всі вже поплакали і забули.

сериал 18. Спойлери! Якщо всі вже бачили серію, а ти ще ні, тобі доводиться затискати вуха і дуже обережно читати пости в фан-спільнотах, присвячених улюбленому серіалу, щоб не дізнатися завчасно, що станеться далі, і не зіпсувати собі все враження від перегляду.

9. До речі, так: ти перебуваєш у фан-товаристві серіалу в соцмережах.

10. Іноді ти замислюєшся про те, що час, витрачений на серіали, ти могла б використовувати на те, щоб досягти в житті більшого або зайнятися чимось потрібним. Може, хоча б робити присідання і віджимання перед телевізором? Ой, зовсім забула, що збиралася робити вправи, і знову сіла перед екраном із тарілкою бутербродів.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено