Підписуйтесь на оновлення у FB або VK3 романи, які допоможуть пережити розставання

3 романи, які допоможуть пережити розставання

Ми будуємо стосунки, сподіваючись на те, що вони обов’язково виллються в «жили довго і щасливо», але, на жаль, казкова формула працює далеко не завжди. Рано чи пізно кожній з нас доводиться пережити це випробування – розійтися з коханою людиною.

Спеціально для таких випадків сервіс ReadRate підібрав три захопливі, лікуючі душу книги, які допоможуть не тільки пережити розставання, але й перетворити його на корисний урок.

«Мій хлопець – псих»
Метью Квік

Простий вчитель історії, футбольний уболівальник і ніжний чоловік Пет Піплз несподівано виявляється викинутим на узбіччя власного життя: дружина зрадила, нервовий зрив пригальмував кар’єру, все валиться з рук, і здається, що в житті не залишилося ні минулого, ні сьогодення. Але чи є у Пета майбутнє? На це питання йому доведеться шукати відповідь самостійно.

парень - псих«Гіркий шоколад. Книга розрад»
Марта Кетро

Блогер, журналіст і письменник Марта Кетро давно вже стала віртуальною подругою для сотень дівчат. Вона пише так легко і точно, зачіпає такі близькі і зрозумілі теми, так смішно жартує, що читання її книг цілком можна прирівняти до нічних посиденьок на кухні з чаєм і булочками.

горький шоколад«Гіркий шоколад» – багатогранна історія про те, якою мінливою, жорсткою, нестерпною буває любов. І про те, чому все одно треба знаходити в собі сміливість, щоб закохуватися знову й знову.

«Любов живе три роки»
Фредерік Бегбедер

Ця книга – справжній терапевтичний посібник для тих, хто тільки пережив розрив. Із одного боку, Бегбедер вміло сипле сіль на свіжі рани. З іншого, залишає місце надії на краще.

любовь живетА ще книги Бегбедера потрібно читати з олівцем і блокнотом, щоб перериватися кожні три сторінки і виписувати дошкульні, що б’ють прямо в душу цитати – хто б що не говорив, а язик у цього француза добре підвішений!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено