Підписуйтесь на оновлення у FB або VK3 книги про незалежних жінок, які повинна прочитати кожна

3 книги про незалежних жінок, які повинна прочитати кожна

Вони довели, що зупинити коня, що скаче, і увійти в палаючу будівлю, можна в коктейльній сукні і при повному макіяжі. Вони ніколи не пасують перед обставинами. Вони люблять сильно і пристрасно, але не дозволять чоловікові вити з себе мотузки. Вони йдуть по життю з гордо піднятою головою і на шпильках.

Сервіс ReadRate підібрав три книги про незалежних жінок. Читай, щоб приміряти на себе ці образи, витягти важливі уроки впевненості в собі і побачити, що навіть у найсильніших із нас є свої слабкості.

«Віднесені вітром»
Маргарет Мітчелл

Головну героїню, дівчину по імені Скарлетт можна ненавидіти, любити, засуджувати, але з одним не посперечаєшся – її характер твердий, як сталева кочерга. Обставини, доля, навіть кохані люди – все намагаються зламати цю жінку, але нікому не вдасться цього зробити. Але ось чи залишиться залізна Скарлетт щасливою? Це велике питання.

книга 1

«Шоколад»
Джоан Харріс

Молода жінка на ім’я Віан приїжджає в невелике французьке містечко разом зі своєю донькою. Емоційна, м’яка, але в той же час загадкова Віан відкриває свою шоколатерію – шоколадний магазинчик, де продає воістину чарівні десерти. Порушниця спокою, красуня, вона не тільки дасть сонному містечку ковток свіжості і свободи, а й доведе, що любляча жінка здатна подолати будь-які перепони.

книга 2

П. С. Читаючи цей роман, поклади поруч із собою шоколадку. Просто так, про всяк випадок.

«Диявол носить Prada»
Лорен Вайсбергер

Юна, але амбіційна дівчина на ім’я Андреа Сакс потрапляє в світ моди. Її бере в свої асистенти один із найвпливовіших і скандальних редакторів Нью-Йорка Міранда Прістлі. Міранда – справжній диявол у модній спідниці, від одного її погляду провідні дизайнери та модельєри перетворюються на безпорадних кошенят.

книга 3

Але Андреа сповнена рішучості завоювати довіру начальниці, і, з часом, вона починає розуміти, що за її маскою ховається любляча і ранима жінка.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено