Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯким має бути туристичний гардероб?

Яким має бути туристичний гардероб?

Збираєтеся відзначати новорічні свята за кордоном? Чудовий вибір. Однак для багатьох дівчат у цій ситуації постає закономірне питання – що взяти з собою? У підготовці до подорожі питання про одяг грає важливу роль. З одного боку, необхідно взяти якомога менше речей, з іншого – слід пам’ятати, що ваші образи повинні відповідати майбутнім заходам.

Про те, які фактори необхідно враховувати при виборі туристичного гардеробу, розповімо сьогодні.

У першу чергу, одяг для подорожей повинне бути зручним. При виборі туристичного гардеробу необхідно враховувати наступні умови:

– Безумовно, універсальність – ключовий момент у цьому питанні. Слід розуміти, що речі, привезені з собою в подорож, повинні поєднуватися один із одним. Словом, з кількох речей ви змогли б створити не один образ. А якщо ви додасте різні аксесуари – успіх гарантовано.

Компактність. Дуже важливо, щоб ваші речі не займали багато місця у валізі. Більше того, ви повинні залишити достатньо простору для сувенірів. В іншому випадку доведеться позбавлятися від улюбленого гардеробу або зовсім нічого не купувати за час подорожі.

гаредроб 2

Зручність. Мова йде в першу чергу про взуття. Багато дівчат просто не можуть уявити себе без туфель на високих підборах. Однак, перебуваючи в подорожі, вам неодмінно захочеться побувати на цікавих екскурсіях. Ви не тільки не отримаєте задоволення від прогулянки, але й можете нашкодити своєму здоров’ю. Тому краще беріть із собою взуття без підборів або на танкетці.

Багатошаровість. Пам’ятайте, що погода за кордоном досить мінлива. Тому ідеальний варіант – складносурядний образ. Тобто на топ можна надягти кофту, на кофту – вітровку, і будь-які інші поєднання. Непоганий варіант – пальто без рукавів, кофти з короткими рукавами, шарфики та інше.

гардероб 1

Різні кольори. Якщо ви хочете різноманітити зовнішній вигляд, то візьміть з собою речі різних кольорів і відтінків. Маючи широку палітру кольорів в гардеробі, ви зможете грамотно підібрати одяг та створити стильний образ.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено