Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 чеснот, які нас доконають

5 чеснот, які нас доконають
Не живеться людству без правил, відступ від яких карається. Бякою якоюсь карається. Зрозуміло, що не виживемо ми без КК, ЦК, АК, ПДР і Конституції.Але цього мало. Є ще гріхи. За гріхи вам зроблять тра-та-та, але потім.
А щоб не розслаблялися зараз, чеснот на шию навішають. М’яко так. Мовляв, хто недостатньо доброчесна – той осуду усілякого заслуговує. Знаєте, що? Ці чесноти нас колись доконають. Точно вам говоримо.
Працьовитість
Працюй, раб, сонце ще високо! Ось питається, з чого б працьовитість – чеснота? Це необхідність. Щоб їсти, треба заробляти. Щоб заробляти, треба працювати. Щоб працювати і не звихнутися від нудьги, треба любити свою роботу . Але хіба це називається працьовитістю?
Уже недостатньо з радістю братися за будь-яку працю, і, попихкуючи цигаркою і наспівуючи під ніс пісеньку про несплячого борсука і його тестікули, захоплено працювати.Працьовитість нині – синонім трудоголізму. А ви соцмережі почитайте, почитайте! «Я працюю по 14 годин на добу і ще встигаю ночами в коментах гадити за гроші! А ви всі ледарі! ».
Бач, який. Ну, правильно, а що ще робити, якщо життя немає, крім роботи, а дедлайн її пророк. Амінь.
Цнотливість
От ви сміялися над британськими вченими, і вони тепер вас бояться. Тому запросили своїх шведських колег і вже спільно з ними довели, що моногамія шкодить жіночому здоров’ю.Спасибі, звичайно, але ми й самі вже здогадалися. Хіба люди взагалі моногамні?Невинність, збережена до шлюбу, вірність – все це привіти від патріархального ладу.Сьогодні вектор трохи змістився і передбачається, що вірність повинні зберігати обидва партнери, а якщо зберігати її набридло, то треба спершу розлучитися. Чого, зрозуміло, ніхто не робить, а сидять і моралізують – Кококо, це ж зрада!
Що відбувається насправді? Хтось зраджує, страждає, карає себе, але в результаті все одно розлучається. Особливо чутливі заробляють собі на цьому серйозну травму. Притому, що всі робили це. А хто зараз напише в коментах, що всі, але тільки не він – той бреше. Тому переходимо до наступного пункту.
Чесність
Якщо вірність – питання холівара, то щирість взагалі не питання. Всі брешуть. Навіть маленькі діти – чисті, безгрішні крихітки, янголята. Тобто, породження пекла і породження пороку, звичайно – ну, раз вже брешуть, дивлячись на вас невинними очима. І котики, до речі, теж породження пекла, як і собачки. Ці взагалі майстри мімічних етюдів типу «Я нічого не робив, вороги підкинули какашку в тапок». І ось питається, якщо всі брешуть, то чи є щирість?
Є .. Ось увірувала людина, що брехня – порок і фуфуфу, і  ріже правду-матку про себе, кохану. Кається. Винувата така. Все, з драконячої броні вивалилася чешуйка, можна колупати немитими руками в беззахисних потрухах. Іншими словами, маніпулювати нещасною в своє задоволення.
Лагідність
Скромність і смиренність. Доброчесність для слабких – для жінок і дітей. Не маєш ні влади, ні фізичної сили, щоб себе захистити? Так сиди і не рипайся. Лагідною і слухняною будь, щоб нікого не дратувати. А якщо пан і повелитель мимохідь пів голови тобі зніс – так це сама дура винна. Недостатньо була смиренна.
Якщо ви думаєте, що це в минулому, то ви занадто багато думаєте. Число випадків домашнього насильства просто вражає – і  це лише мала частина. Більшість просто приховує той факт, що над ними знущаються чоловіки і батьки. Чому приховують і терплять? Тому що лагідність – чеснота. Ага.
Любов
Пропонуємо перерахувати шрами на полум’яному моторі, гучно висякатися і визнати: знущання це, звичайно, а ніяка не чеснота. І колись саме вона нас доконає. А що робити? Нічого тут не поробиш. На жаль.
Джерело

ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено