Підписуйтесь на оновлення у FB або VK4 правила покарання дитини

4 правила покарання дитини

Всі батьки схожі один на одного — для кожного тата і мами їх дитина краща за всіх. Але часто дитяча неслухняність доходить до межі, і тоді вже просто не можна не вдатися до покарання! Ймовірно, всі батьки рано чи пізно задають собі питання: «Чи потрібно карати дітей? А якщо потрібно, то як?» Як зробити так, щоб покарання було дієвим і не заподіяло дитині шкоди?
 
• Карати малюка до 3-х років безглуздо – він просто не зрозуміє, що сталося і далеко на завжди зможе пов’язати невдоволення мами зі своїми вчинками. Карапуз розкидав іграшки? Постарайтеся привчити його до порядку, перетворивши прибирання в захоплюючу гру.

• До 3 років у дитини з’являється усвідомлення власного я, тому у віці 3-6 років не обійтися без системи заохочень і покарань. При цьому важливо, кажучи малюкові «ні» пояснювати, у чому зв’язок між його проступком і обмеженням. Якщо неправильні вчинки загрожують безпеці, жорстке «не можна» потрібно доповнити поясненням – «небезпечно!»

sipa_superstock45014167_000001

• 6 -12 років – час формування характеру. У цей час необхідно показати, що погані вчинки завдають шкоди іншим людям, в той час як хороші справи приносять радість.

4118_trmxveo_69g

• 13-16 років – період, коли характер уже сформований, в нього можна вносити лише невеликі корективи. Юнаки та дівчата вже прекрасно розуміють, що їх вчинки ведуть до певних наслідків, у тому числі – до покарання. Пускати життя підлітка на самоплив не можна, але з обмеженнями важливо «не переборщити», інакше відповіддю на кару буде бунт.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено