Підписуйтесь на оновлення у FB або VKРізновиди любові. Як любите ви?

Різновиди любові. Як любите ви?

Любов у кожного своя.

Навколо однієї дівчини в’ється безліч представників сильної статі, і вона ними крутить, як хоче. Інша сама бігає за коханим, дзвонить йому, купує подарунки. Третя через спалахнула пристрасті здатна зруйнувати своє життя, кинути хорошу сім’ю і відправитися з новим коханим на край світу, не думаючи про те, що буде далі. Четверта у відносинах завжди шукає вигоду, і т.д.

Скільки людей – стільки видів любові. А яка з них ваша? ..

Любов і її різновиди

Стародавні греки першими почали вивчати таке важливе і всеосяжне почуття, яклюбов . Ось види любові, які вони відкрили і описали.

Ерос

Стихійна закоханість, яка виражається в постійно захопленому почутті до об’єкта любові. Людина ніби випробовує легке сп’яніння, він бачить в об’єкті свого кохання суцільні достоїнства і не бачить ніяких недоліків.

Всім нам знайоме таке почуття. Ми хоча б раз у житті його випробовували (а то й частіше). У такі моменти кохана людина здається нам суцільним досконалістю. Ми хочемо бути з ним постійно, нас переповнює відчуття щастя, ми не ходимо, а літаємо, і душа співає.

Філіа

Кохання-дружба, любов-приязнь. Зазвичай вона грунтується на загальних захоплення і соціальних зв’язках (наприклад, були сусідами, разом росли, разом вчилися у вузі і т.д.). У таких випадках зазвичай виходять міцні пари, які вміють добре взаємодіяти і допомагати один одному. Але іноді в таких союзах не вистачає пристрасті . Союз може зруйнуватися, якщо хтось з членів пари зустріне людину, яка запалить у ньому любовну іскру. Якщо цього не відбудеться, то любовний союз може благополучно існувати довгі роки.

Сторге

Кохання-ніжність, особливо сімейна. До такої любові приходить подружжя, чия сімейне життя склалося щасливо і її стаж досить великий (більше 20 років). Вони починають відчувати одне до одного любов-сторге. У ній більше ніжності, ніж пристрасті. Чоловіка та дружину багато що пов’язує, завдяки чому вони стають один для одного близькими родичами. Вони в усьому підтримують один одного, є один для одного головною життєвою опорою.

Агапе

Жертовна любов, яка не ставить умов. У цьому випадку людина не пред’являє вимог до об’єкта свого кохання. Він знаходить задоволення в служінні, в тому, щоб жертвувати собою заради коханої людини. При цьому свої інтереси в розрахунок не приймаються, вони розчиняються в служінні партнеру.

Таку любов часто відчували до своїх чоловіків дружини творців: художників, письменників. Наприклад, дружина Ф.М.Достоєвського Анна Сніткіна відчувала до свого чоловіка саме таку любов – незважаючи на те, що він страждав на ігроманію, у нього було складне матеріальне становище, борги.

Людус

Кохання-гра, яка тримається лише на першому етапі, до перших проявів нудьги. Вона заснована виключно на статевому потязі і спрямована на отримання тілесного задоволення.

Подібна любов, як правило, веде до частої зміни партнерів. Як тільки перший угар пристрасті проходить і почуття вщухають, людині стає нудно. Йому потрібен постійний адреналін, тому він починає шукати нові враження.

Подібну любов відчував Дон Жуан, який постійно міняв партнерок. Те ж саме можна сказати про знаменитостей з їх частими розлученнями, змінами дружин і чоловіків.

Манія

Хвороблива пристрасть, любов-одержимість, супроводжувана бурхливими емоціями і постійної ревнощами. Такий маніакальною пристрастю можуть страждати як чоловіки, так і жінки. З нею добре знайомі представниці слабкої статі, чиї чоловіки виявилисястрашними ревнивцями , контролюючими кожен їх крок і що перетворили їх життя на пекло.

Такий тип любові-манії ми бачили в американському фільмі «Фатальний потяг» з Майклом Дугласом і Гленн Клоуз.

Прагма

Розумова любов. Її причиною є не глибоке сердечне почуття, а прихильність, заснована на корисливих інтересах, міркуваннях власної вигоди і зручності.

Приклади такої любові ми бачимо, коли юні дівчата, які приїхали з глибинки, шукають і знаходять багатьох немолодих чоловіків з метою отримання зручною, комфортною, забезпеченого життя.

Те ж саме можна сказати про союзи заможних жінок з чоловіками набагато молодших за себе, яких вони беруть на забезпечення.

А яку любов відчуваєте ви? ..


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено