Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧому він не дзвонить (5 причин): чоловіча точка зору

Чому він не дзвонить (5 причин): чоловіча точка зору

«Все було добре, я з ним зустрілася кілька разів, потім він просто зник, не дзвонить … Чому?»

Знайома ситуація? Дівчата часто задають такі питання, їм потрібні відповіді. У мене вони є. Але будьте готові, що мої відповіді не надто вас порадують, адже я напишу жорстоку чоловічу правду, а вона вам дійсно потрібна? Ну, якщо готові, читайте далі.

Отже, розберемо причини. Тут тільки треба відзначити, що неможливо врахувати всі ситуації, які призводять до «зникнення» людини. Але про основні і досить поширені причини загадкового зникнення, розкажу.

1. Він отримав, що хотів.

Часто чоловікам необхідний тільки секс і нічого більше. Це новина? Якщо він його отримав, то спасибі, більше нічого не треба. Звичайно, дивно: секс був, але може бути ще? Є неприємна для жінок чоловіча істина: «Кожна дівчина гідна сексу, але не кожна двічі».

Чоловік отримав те, чого хотів. Можливо, сподівався на велику пристрасність, сексуальну активність і розкутість, однак очікування повною мірою не виправдалися.

1369049002_trlrfon-02

Так чи варто вдруге організовувати залицяння, романтику, вислуховувати масу непотрібної інформації, витрачати час і гроші, щоб отримати те ж саме? Він пішов шукати в іншому місці. А ви що хотіли?

2. Він просто дорожчий за вас.

У житті ми всі маємо свою ціну, в тому числі, і в особистих відносинах. Є такий ринок – особистих відносин, який інколи називають ринком шлюбних відносин. Будь-яка дівчина або молода людина на цьому ринку якось оцінюються. Задумайтеся, коли кажуть: «Ти моя дорога», це про що? Чи то дорого мені обходишся. Можливо, твоя зовнішність і особистісні якості мають високу вартість. Як мінімум, дається оцінка, причому, в економічних термінах.

76426505

Так от якщо ви спілкувалися з дуже дорогим для вас чоловіком, то він це розуміє, тому у нього немає обов’язку дзвонити першим, писати смс-ки, продовжувати залицяння. Тепер такий обов’язок лежить на вас. Якщо, звичайно, є бажання.

3. Не хоче.

Чому верблюд не їсть вату? Не хоче. Так само і чоловік. Багатьох жінок це дивує, але крім сексу, у чоловіків є ще й інші справи. Вони можуть бути захоплені, наприклад, своїм бізнесом, друзями, спортом, хобі, цікавим новим проектом. Якщо ви не актуальніше всього вище перерахованого на даний момент, то чи треба дивуватися, чому не дзвонить, не пише, пропав. Відповідь – зайнятий, не може, а точніше, просто не хоче.

azimhaidaryan000

4. Не бачить результату свого залицяння.

Хлопці люблять красивих і недоступних: Так думають багато дівчат і створюють на обличчі маску «Не влазь – уб’є». Ну, чоловіки і не «влазять», а їй, насправді, хочеться уваги, спілкування. А як він бачить, вона всім своїм виглядом і поведінкою дає зрозуміти – «закрито»?

ггг

Дівчата залишаються одні і запитують себе: чому? Та тому, що якою б ти привабливою не була, якщо на обличчі написано «недоступна», то для чоловіків це означає – в доступі заздалегідь відмовлено.
Виграють дівчата, можливо, з ненайпривабливішою зовнішності, але привітні і товариські. Начебто, з першого погляду, вона «ніяка», але хлопці постійно біля неї крутяться, беруть у свою компанію. І тоді інші дівчата заздрять, але продовжують носити на лобі табличку «Не вилазь – уб’є». Можливо, пора змінити вивіску?

5. Чоловіки так і кажуть: вона «грузить». А він у вантажники не наймався.

У кожної людини є своя казка, якою має бути любов і відносини. Наприклад, всі маленькі дівчатка знають, що найкрасивіша подія в житті – це весілля. Вони дивляться на щасливу наречену, розуміють, ось вона – любов. І найкраща лялька в такому ж красивому платті. Так створюються казки про кохання.

Bankoboev.Ru_grustnaya_devushka_lezhit_s_kotom

Для чоловіків – простіше: вона сексуальна і доступна для нього, а любов і відносини можуть бути потім, ну, або в процесі. Головне, щоб панночка не переборщила зі сльозами, претензіями, капризами, романтикою. Так от найважливіше очікування чоловіків – щоб жінка не дратувала: до сексу, після сексу, замість сексу. Більшість жінок не відповідає чоловічий казці і очікуванням. І правильно, у них свої потреби.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. може бути ще причина в тому що він собі ціну набває, це чоловіки егоїсти так роблять, від них теж нічого доброго не дочекаєшся.Не потрібно випрошувати дзвінків щоб до тебе подзвонили, це ж соромно, просити любові, поваги, стосунків

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено