Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСтрашно милому женитись…

Страшно милому женитись…

Гоголівський герой Подколесин збирався вже обвінчатися з Агафією Тихонівною, та на шляху до весільної церемонії якось несподівано вистрибнув у вікно. Супермен, він же Джон Престон з серіалу «Секс у великому місті» втік з власного весілля іншим способом – попросивши водія розвернути машину назад. Чому одружуватися – страшно?
Є речі, які лякають і відштовхують чоловіків на більш ранніх етапах відносин, ніж на тому рівні близькості, коли мова заходить вже про створення сім’ї. Багато чоловіків зізнавались, що їм було б страшно підійти до жінки, явно обділеної чоловічою увагою. «А раптом вона вхопиться за мене як за останній шанс»? Адже хочеться відчувати себе переможцем, здатним завоювати найкраще в жорсткій конкурентній боротьбі, а не лузером, якому нічого не залишається, окрім як підібрати нікому не потрібне. Але є й інший тип чоловіків. Вони, здається, бояться штампу в паспорті настільки ж сильно, як герої з повісті Стругацьких «Понеділок починається в суботу». Чому так відбувається?
kanin-7948-e1402294564633
Прийнято вважати, що жінки охоче поспішають заміж, а от чоловіків наближення до дверей РАЦСу лякає. Це пояснюють страхом відповідальності – «а потягну я, чи зможу прогодувати сім’ю, а якщо будуть діти?» І страхом втрати свободу – «тоді мені вже не можна буде ні відправитися на рибалку з друзями в суботу, ні проводити поглядом іншу жінку». Насправді страх, який все частіше зустрічається в наші дні у людей обох статей і який заважає їм створити сім’ю, – це страх близькості.
Різних чоловіків лякає саме той переломний момент у відносинах, після якого, на їх думку, своїй коханій або тепер уже дружині доведеться відкрити серце, постати перед нею справжнім, а тоді ти ризикуєш виглядати перед нею беззахисним і дозволити заподіяти собі біль.
Цей лякаючий критичний момент може проявитися у різних чоловіків дуже по-різному. Когось лякає штамп в паспорті, після якого це вже не просто зв’язок або роман, а офіційний шлюб. Інший розпишеться в РАЦСі легко, але ні за що не погодиться на серйозні спільні матеріальні вкладення – наприклад, такі, як покупка загальної квартири в кредит. Третього лякатиме перспектива народження дитини – він вважає, що тільки після цієї події сімейне життя стає справжнім, серйозним і вимагає відповідальності.
0_490d6_d9f9d880_XL
Жінкам приходиться особливо важко, коли вони опиняються у відносинах з партнером, що дає суперечливі натяки. З одного боку, він своєю поведінкою явно демонструє, що сильно закоханий і що саме ця жінка дуже для нього значима. А з іншого – різко пручається будь-яким спробам подальшого зближення. У популярних жіночих журналах ті, хто опинився в такій ситуації часто дають пораду негайно розривати відносини, щоб дарма не втрачати дорогоцінні роки. Але перш ніж йому слідувати, варто як слід не раз і не два подумати.
image10531
Якщо ви дійсно бачите, що чоловік має до вас сильні почуття, якщо ваш союз з ним не віртуальний і існує не тільки в Скайпі або в соцмережах, а він дійсно перебуває з вами поруч, у вашому реальному житті, то варто зрозуміти, чого ж він насправді боїться, і залежно від цього вибудувати свою лінію поведінки.
Його батьківською сім’єю керувала владна бабуся, якій ніхто не смів слова сказати поперек? Він боїться, що в шлюбі його зроблять підкаблучником, «забудують», підпорядкують своїй волі? Тоді ваше головне завдання – показати йому, що панувати над ним ви ні в якому разі не збираєтеся. Не ваше це амплуа, не така ви людина, щоб брати на себе роль деспота в сім’ї. Ви краще заб`єтесь кудись в куточок і там поливатимете квіточки.
Мама народила його дуже рано і фактично не займалася дитиною, передоручивши малюка з ясел, дитячого садка бабусям? А він завжди так чекав її, так хотів полежати у неї на руках і було дуже боляче, коли мама знову і знову його покидала. Ті, у кого така дитяча історія, більше всього на світі бояться сильно полюбити, прикипіти серцем, а після цього знову бути покинутими, як колись мамою. Тому вони роблять два кроки назад відразу, як тільки помічають, що почали серйозно закохуватися.
Якщо це ваш випадок, то тут важливо показати коханій людині, що вам ні в якому разі не принесе задоволення його приручити і помучити. Йому потрібен великий, дуже обширний простір особистої свободи, без телефонних та інтернетівських перевірок «де і з ким ти був», без жорстких вимог весь час проводити з вами. Нехай гуляє де заманеться, а потім, чим сильніше зголодніє і змерзне, тим з більшим завзяттям побіжить до вас назад, в тепло.
І, мабуть, найбільш бажана категорія наречених, що сумніваються це ті, хто встановив для себе в шлюбі дуже високу планку. Це людині неодруженій можна не дуже-то замислюватися над кар’єрним зростанням, що супроводжується підняттям зарплати. А одружений мусить забезпечувати своїх домочадців як-найкраще. Це холостому можна аби-як займатися сексом зі своїми випадковими подружками, а чоловік для своєї дружини завжди зобов’язаний бути на висоті, відповідати поширеним у наш час «спортивним» стандартам. Додай до цього портрету ще якісь господарсько-побутові навички, і виходить, що одружуватися немає жодних шансів до тих пір, поки ти не досягнеш стану ідеально-бездоганного супермена.
У цей, останній тип, просто потрібно вірити. Говорити йому переконливо, з щирою надією, що він цілком відповідає ідеалу і все у нього вийде.
Втім, як і всім іншим.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено