Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк навчитися чути свою інтуїцію

Як навчитися чути свою інтуїцію

Коли заходить розмова про інтуїцію, іноді доводиться чути: «Та немає в мене ніякої інтуїції! Нічого вона мені не підказує! ».

Не поспішайте лаяти її за мовчання. Інтуїція є у всіх. Вона властива нам так само, як природні інстинкти. Але її треба навчитися чути! Треба її налаштувати, як ви налаштовуєте радіоприймач.

Інтуїція – сплав інтелекту, знань і досвіду?

Іноді кажуть, що інтуїція – це сплав інтелекту, знань і досвіду. Мовляв, чим більше розумних книжок ти прочитав, чим багатша твій життєвий досвід, тим сильніше твоя інтуїція.

Нічого подібного! Бувають люди з кількома освітами і науковими ступенями, але зі слабо розвиненою інтуїцією. І є такі, які не вміють читати, але, незважаючи на це, у них сильна інтуїція.

Інтуїція буває і у дітей. Іноді вони починають плакати при вигляді людини з недобрими намірами, або інстинктивно уникають небезпеки.

Так що розумні книжки і життєвий досвід тут ні при чому. Інтуїція – це не вміння робити висновки з пережитого і на основі цього передбачати те, що може трапитися, а щось зовсім інше.

Кому складно її прийняти

Зазвичай інтуїцію відкидають люди з технічним складом розуму. Звичайно, не всі, але багато. Вони мислять логічно, лінійно. А лінійна логіка поступального, вона осягає світ крок за кроком.

Інтуїція діє інакше – стрибкоподібно. Тому може видатися, що вона хаотична.Насправді вона охоплює значно більше інформації з різних сфер, ніж інтелект. Вона сприймає імпульси не тільки свідомості, але й підсвідомості.

Духовний лідер Ошо (Шрі Раджніш) у своїй книзі «Інтуїція: знання за межами логіки» писав:
«Всі ми володіємо природною здатністю до інтуїції, але соціум та освіта працюють проти неї. Нас вчать ігнорувати власні інстинкти, замість того, щоб розуміти і використовувати їх. Так ми підриваємо коріння своєї вродженої мудрості. 
Інтелект потрібен для повсякденної взаємодії з іншими людьми: на ринку, в світі.Він дозволяє вам функціонувати. Інтелект можна застосовувати з користю, але з якоїсь нещасної випадковості він став господарем всього вашого істоти ».

Що буває, коли ви ігноруєте підказки інтуїції

Припустимо, вас запросили на співбесіду з приводу працевлаштування . Ви прийшли, і зовні все виглядає гідно, солідно, обіцянки роботодавця вельми привабливі. Але чомусь у вас смокче під ложечкою, виникають неприємні відчуття. Але ви не приймаєте їх до уваги і влаштовуєтеся на нову роботу.

А потім починається … Навантаження виявляється набагато більшою, обіцянки не виконуються. Добре, якщо вдасться вчасно понести звідти ноги.

А адже інтуїція вас попереджала, але ви її не послухали …

Або, припустимо, ви познайомилися з приємним чоловіком. Зовні все добре, але всередині у вас виникло якесь незрозуміле занепокоєння. Ви його придушили, адже новий знайомий володіє всіма атрибутами успішності, і ви вже почали будувати плани.
Але потім виявилося, що … І ви згадали, що всередині щось підказувало вам, що від нового знайомого краще триматися подалі. Але ви не послухалися цього застереження, а тепер розсьорбувати …

Як навчитися її слухати

Як же навчитися чути свою інтуїцію? Дуже просто: починайте її тренувати.

Вище я вже говорила про настройку радіоприймача. Так і тут. Припустимо, вам треба прийняти якесь рішення, і у вас миготить передчуття, інтуїція вам щось підказує. Але ви говорите цієї підказкою: «Замовкни! Ти говориш неправильно, треба вчинити по-іншому ». І ви робите по-своєму – так як вам підказали розум, логіка.
З плином часу ви бачите результат і говорите собі: «Ех, даремно я тоді так вчинила! А адже в мене була інша думка, але я її не послухала! ». Знайоме?

Почніть розвивати інтуїцію з уважного пріслушіванія до її підказкам . Але прислухатися до них – цього мало. Треба їм слідувати!

Головне – слухайте її підказки перед прийняттям рішень. Почніть з дрібних, незначних. Наприклад, ви приїхали у справах в новий район, де раніше не були. У метро є чотири виходи (як звичайно буває), але ви не знаєте, яким з них краще скористатися. Зазвичай ми починаємо бігати в різні боки, читати покажчики, питати людей. Але не завжди це допомагає, буває, що ми помиляємося. Цього разу поступите інакше. Якщо ви не знаєте, який вихід вам краще використовувати, розслабтеся і віддавайтеся своїй інтуїції. Скажіть їй: «Веди мене до виходу, який мені потрібен». І дотримуйтесь тому шляху, яким вона вам поведе. Якщо почнете за звичкою включатилогіку і затикати інтуїтивну підказку, можете знову забрести не туди …

Ставте собі такі питання, коли збираєтеся щось купити, кудись поїхати і пр. Спробуйте спочатку слухати голос інтуїції в дрібницях. А коли ви звикнете, то далі воно саме піде.Набравшись досвіду, ви зможете прислухатися до неї перед прийняттям важливих, доленосних рішень.

Спочатку багатьом страшно надходити інтуїтивно. Вони бояться, що, віддавшись інтуїції, вони не зуміють все прорахувати і проконтролювати. Насправді врахувати і проконтролювати всі фактори неможливо, адже вони можуть змінюватися в самий невідповідний момент.

Чим більш розвиненою буде ваша інтуїція, тим легше буде вам йти по життю. Справи підуть набагато простіше, повірте. Вам залишиться лише бути чуйними і йти туди, куди вона вас поведе.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено