Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 жіночих звичок, що відштовхують чоловіків

10 жіночих звичок, що відштовхують чоловіків

10 поганих жіночих звичок, що відштовхують чоловіків

1. Недоглянуті.
Є жінки, які приводять себе в бездоганний вигляд тільки заради якихось особливих приводів, наприклад, походу в клуб або на весілля знайомих. А в своєму повсякденному житті вони не витрачають навіть мінімальних сил на те, щоб виглядати привабливо і сексуально. Вони звикли обходитися самим мінімумом засобів, щоб підкреслити свою жіночність. Така байдужість до себе може свідчити про низьку самооцінку жінки, а це якраз те, що не робить її більш привабливою в очах чоловіків.

2. Неприступність
Жінка, яка любить зводити бар’єри між собою і чоловіками часто втрачає у своїй привабливості. Навіть найяскравіша красуня ризикує нарватися на негативну реакцію у чоловіків, якщо вона спілкується з примусу, не схильна до флірту, всіляко демонструє байдужість до співрозмовника. Буває, що таким чином жінка дає зрозуміти, що їй нецікавий той чи інший чоловік, який намагається з нею познайомитися, але коли це систематичний елемент поведінки, це загрожує жінці не найкращою репутацією серед чоловіків.

3. Вульгарність.
Навіть не найвимогливішого чоловіка може відштовхнути жіноча вульгарність. Як правило, вона виражається в дешевому і зухвалому зовнішньому вигляді, крикливості, хамських інтонаціях в голосі, лихослів’ї, бажанні фліртувати одночасно з кількома чоловіками, занадто відвертих розмовах про секс.

15-Ways-To-Prematurely-End-A-Bad-Date-1

4. Згубні пристрасті
Якщо жінка хоче бути привабливою в очах достойного чоловіка, їй навряд чи варто зловживати курінням, пристрастю до алкоголю і вже тим більше наркотиків. Мало, хто з чоловіків захоче мати таку матір для своїх майбутніх дітей.

5. Прилюдне прихорошування
Це одна з найпоширеніших звичок. І начебто немає нічого крамольного в тому, щоб дістати косметичку і швиденько поправити макіяж, однак саме цей жест знімає з жінки покрив таємничості і ідеальності, показуючи, що її краса сотворена не тільки природою.

6. Надмірна сексуальність
Чоловіки, незважаючи на деяку поверховісь, в певних випадках виявляють більшу проникливість. Наприклад, коли жінка прагне до зайвої сексуальності, і надто старанна в цьому питанні, що часто виражається у надмірній манірності, дуже облягаючому одязі, спокусливій поведінці в неналежних випадках, то чоловіки відразу інтуїтивно розуміють – якщо так сильно намагається здаватися сексуальною, значить, вона не сексуальна.

18982189235

7. Непунктуальність
Так повелося, що жінкам непункутальность на відміну від чоловіків прощається набагато частіше. І чоловік не буде дратуватись, якщо жінка спізниться на побачення. Але якщо це набуде регулярний характер, жінці буде складно знайти людину, яка не буде відчувати від цього роздратування.

8. Постійне скиглення
Якщо жінка часто скаржиться на свою роботу, на подруг, на погані магазини, на перукарок з салону краси і на тисячі інших речей з нею зав’яне навіть самий оптимістично налаштований чоловік. Нікому не хочеться перебувати поруч з людиною, готовою супиться через будь-яку дрібницю.

9. Небажання розвиватися
Багато жінок з часом звикають до того, що в їх житті крім магазинів і салонів краси нічого немає. Все їх життя проходить від одного торгового центру до іншого, при цьому вони анітрохи не дбають про своє особистісне зростання. З такою жінкою можна закрутити легкий роман, але пов’язувати життя з людиною, яка нічого не знає і нічим крім шоппінга не цікавиться, захоче не кожен чоловік.

10. Користолюбство
Якщо жінка починає без угаву розмовляти про гроші і проявляти незвичайний інтерес до фінансової заможності чоловіка, це насторожить будь-якого, і тим більше багатого. По-перше, розмови про гроші – це неважливо, а по-друге, справжній чоловік сам подбає про те, щоб жінка ніколи ні в чому не потребувала.

counting_money


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 14Написати свій коментар
 1. Ok

 2. значить так
  1. Жінка нічого нікому не зобов язана. Вона може носити все як вона захоче і коли захоче.
  2. Всі ці пункти написані людиною яка насправді не любить і не приймає себе такою як вона є або вона написала це особливо не задумуючись.
  3.Всі чудові жіночки і дівчата, коли ви читатимете це, не забувайте, що вас можна любити отакою як ви є. Так як вас любить татко чи мама.
  4. Самодостатність – найкраща риса для вас. Ти можеш бути щасливою і без чоловіка.

  • 100%

  • Ага, так з татком-мамкой можно i прожити все життя.

   • З життєвого досвіду (мені за 50) – без чоловіків – таки краще: маю на увазі тривалі шлюбні стосунки.

    Згодна з японцями: “чоловіки божеволіють від самотності, а жінки – віж шлюбного життя”

    До автора
    “не буде сильно дутися” – це калька з російської ….

 3. А еще они меня дразнят, по очереди
  А еще они красивые, очень
  А еще они толпой ходят в туалет (он у нас один)

 4. Доля правды, конечно есть, но!!! Не согласна с теми женщинами, которые говорят, что без мужа лучше. Может что-то не удалось в жизни, что ожидалось, вот и говорят так. А в оригинале дела обстоят так. . Перед тем, как сотворить Еву, Бог сказал: « Создам ему (Адаму) помощника, который был бы ему дополнением» (Бытие 2:18). Подумайте о том, насколько зависят друг от друга хирург и анестезиолог во время операции. Подобным образом, Бог создал мужчину и женщину так, чтобы они тесно сотрудничали. Ева должна была помогать ему выполнять данное Богом задание, населять землю и возделывать ее. После создания женщины из составной части мужчины Бог заключил первый брак в саду Эдемском. Как родоначальник брака, любящий Бог, дал и инструкцию, как вести себя мужу, жене и детям, чтобы быть счастливыми. Эта инструкция находится в Слове Бога – Библии. . Творец каждому отвел свою роль, и поступая согласно советам, как мужу, так и жене, можно узнать секрет семейного счастья. Библейские принципы действенны для каждого. В Библии говорится: «Веревка, скрученная втрое, не скоро порвется» (Эккл. 4:12). «Веревка, скрученная втрое» — это образное выражение. Если его применить к браку, можно сказать, что две нити, муж и жена, переплетены еще с одной, главной нитью — Творцом. . Единство с ним придает паре духовных сил, чтобы справляться с проблемами. Такое единство — ключ к настоящему счастью в браке.

 5. Все бабы Засранки.

  • Ваша истерика по этому поводу говорит об обратном)))))))))))))

 6. я замужем 30 лет мы все решаем вместе мы просто 2 половинки прощяем все друг другу все остольное туфта может это что я бывшая фотомодель и искала друга охранника муж бывший спорцмен у меня небыло к нему страсти любовь без страсти нужно доверять друг другу

 7. Только “для курящих” – эмансипация в смысле независимости от мужчины (женщины) это выдумка неудачников, страдающих от собственной гордыни. И расплата обязательно придет, осенью.

 8. Тільки вульгарність та любов до грошей… все решта автор додав для кількості..

 9. курящие женщины – дерьмо!

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено