Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНе хочеться сексу: 8 можливих причин

Не хочеться сексу: 8 можливих причин

Якщо тобі здається, що з інтимним життям відбувається щось не те, можна все виправити. Ось кілька проблем і шляхи їх вирішення, запропоновані сексологом.

1. Ти займаєшся сексом просто заради сексу

Якщо всі твої друзі так роблять і ти слідуєш їх прикладу, зупинись і прислухайся до того, чого насправді хоче твоє тіло. Бездушні руху – або пристрасний секс, який хочеться повторити? Якщо друге, тоді навіщо витрачати себе незрозуміло на що? Змінюйся!

2. Ти хочеш, щоб наступний секс був, як попередній

Твій мозок запам’ятовує, як все було, але якщо ти будеш розраховувати на детальне повторення, то його просто не може бути. І якщо отримуєш не такий секс – у тебе зникає бажання спати з цим партнером далі. Спробуй гнати подалі сексуальні спогади і кожен раз включати лічильник заново без конкретних очікувань.

3. Ти ідеалізуєш секс

Якщо тобі уявляється якась ідеальна любов у вакуумі, ти одразу несвідомо програмуєш себе на розчарування. Тому що, по-перше, ідеалу не існує, а по-друге, коли ти не отримуєш бажаного, починаєш думати, що з тобою або партнером щось не так. Цікаво, що якщо ти будеш думати про протилежне – що цей секс буде неприємним і тобі не сподобається, твій мозок буде концентруватися на проблемах, і ти знову отримаєш негативний досвід. Перечитай попередній пункт і припини нарешті загадувати!

4. Ти чекаєш від нього задоволення всіх твоїх бажань

Одне і те ж у виконанні різних людей може завести тебе – або відвернути від сексу взагалі. Так що якщо тобі хочеться, щоб він тебе збудив, – направ на це всю сексуальну енергію.

5. Ти не намагаєшся пам’ятати хороше в сексі

Думай про те, що відбувалося в минулому. Про те, що змушувало тебе тремтіти і радіти, – тоді у тебе попереду буде більше таких моментів. Мозок влаштований так, що якщо ти будеш викликати хороші спогади, він буде допомагати тобі отримати подібні знову.

6. Злість і образа впливають на бажання

Із тим, хто тебе розсердив, інтуїтивно не хочеться зближуватися. Образа – один із головних ворогів пристрасті. Якщо ти вчасно її не пропрацюєш, буде складно від неї звільнитися.

1440430060_intim7. Ти не до кінця розумієш причини своїх проблем

Люди часом намагаються звалити все на гормони або почати пити таблетки, тоді як реальною підставою їх проблем виявляються злість або страх. В думках ти знову і знову повертаєшся до травмуючих подій і взагалі не можеш думати ні про що, що пов’язано з сексом. Визнач, що найбільше заважає, і працюй над цим.

8. Ти хочеш бути готовою до раптового сексу, а не займатися ним

Багатьом здається, що їм дуже легко завестися і зайнятися сексом, але ця справа пов’язана і з мозком, і з емоціями. Тому якщо ти не відчуваєш себе комфортно і впевнено, раптового класного сексу не вийде. Тільки з партнером, який тебе поважає і довіряє, можна й потрібно займатися чим завгодно, що подобається вам обом.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено