Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧоловік-зрадник: як розпізнати

Чоловік-зрадник: як розпізнати

Іноді не потрібно бути провидицею, щоб помітити дивацтва в його поведінці і запідозрити недобре. А чи можна виявити цю схильність раніше, ніж все станеться? Цілком!

1. Він вже зраджував у минулому

Звичайно, він може сто разів покаятися, але дослідження підтверджують, що ті, хто зрадили один раз, можуть зробити це знову. Ти вільна дати йому другий шанс, але не двадцять другий же!

2. Він інтроверт

Люди цього типу нечасто демонструють свої емоції, і можна взагалі не знати, що діється у них в душі. Вважається, що їх простіше захопити в альтернативні стосунки, ніж екстравертів.

3. Він виглядає як людина, здатна на зраду

Це складно пояснити, потрібно описати цілий комплекс відчуттів, але якщо тобі так здається (навіть без додаткової інформації) – вірогідно, що не здається.

4. У нього довгі безіменні пальці

Дослідження Оксфордського університету показує, що люди, у яких безіменні пальці довші вказівних, частіше схильні до зради. Біологічна підстава – організм виробляє більше тестостерону.

5. Він чоловік

Ні-ні, ніякого сексизму, тільки дані того ж дослідження. З майже 1500 респондентів зраджують 57% чоловіків і 47% жінок. Тобто він більше схильний до зради тільки через свою стать.

6. Його батько зраджував

Чеські антропологи встановили, що гени можуть бути відповідальними за схильність партнера до зради. Так що вивчи історію його родини і постав галочку.

7. Якщо зрадить, то ти привабливіша

Вважається, що чоловік зраджує з тією, яка виглядає гірше постійної партнерки. Так що гаряча колега по роботі тобі не суперниця, а он та скромниця … Втім, не роби поспішних висновків.

8. Він швидко починає злитися і ревнувати

Людина з проявом негативних емоцій більш схильна до невірності, стверджує ще одне дослідження.

9. Його друзі зраджують

Приблизно в трьох із чотирьох чоловіків є друзі-зрадники. Ні, звичайно, вони не будуть схиляти його до того ж, він може піддатися впливу не усвідомлено.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено