Підписуйтесь на оновлення у FB або VKМісця, які найменше підходять для сексу

Місця, які найменше підходять для сексу

Практика показує, що якщо сексуальне бажання накрило з головою, задовольнити його можна буквально де завгодно. Але все ж деяких місць із різних причин варто уникати …
1. В автомобілі, що рухається

Згідно з опитуваннями, третина людей, які практикували секс у машині, перевищували швидкість, інша третина – хаотично перебудовувалися з смуги в смугу, а 11% управляли машиною в чотири руки. Так що краще припаркуй машину: відчуття будуть такими ж, але ви точно нікого не покалічите.

2. У басейні

Секс у воді дуже красиво показують у фільмах, а в реальному житті він далеко не такий прекрасний. Хлорка змінює pH-баланс всередині тебе, так що отримати інфекцію стає легко. А якщо вода недостатньо хлорована, в ній вже циркулюють всякі неприємні бактерії.

3. В океані

Нескінченний водний простір, який все приховує, а ще навколо рибки плавають … Романтика! Та ще й хлорки немає. Але солона вода дуже ускладнює вагінальний секс.

4. На балконі

Звідти відкривається чудовий вид, і якщо ти не боїшся висоти – вперед! Тільки ось із балконів, трапляється, падають. Тож будьте дуже обережні!

5. На піску

Про секс на піску знято не менш сцен, ніж про секс у воді, і напевно тобі здається, що це здорово: кататися на м’якому пісочку і радіти життю. Але для твоїх інтимних місць це може закінчитися болем і тієї ж інфекцією, яка проникла через мікропорізи на шкірі. Пропусти цей варіант.

6. У громадському туалеті

Там можна підчепити як мінімум п’ять неприємних інфекцій. Так що місце, звичайно, затишне, але не для сексуальних радощів.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено