Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 ознак чоловічої чесності

10 ознак чоловічої чесності

Переживати про те, що, може, нехай і малоймовірно, він не чесний з тобою – нормально. Навіть якщо у вас все прекрасно і цього не може бути ніколи. Люди зраджують із різних причин, і навіть якщо ти відповіси «так» на всі ці пункти, він може бути невірним (зате який брехун!). Але з великою ймовірністю – все у вас добре і тобі нема про що турбуватися.

 

1. Він не егоїст

Часто зрада – це акт егоїзму. Якщо він постійно про все забуває і скасовує свої плани, коли він тобі потрібен, то він, швидше за все, не зраджує. Він може бути добрим і милим – і брехати, а може поводитись як повний засранець – і не дивитися по сторонах взагалі.

2. Він гідний довіри

Якщо він в принципі не схильний брехати і раптово зникати, то приховати зраду буде досить складно.

3. Він не вміє зберігати секрети

Якщо ти раптово дізналася, що він не працює вже пару місяців або у нього є брат-близнюк, то інтрижку на стороні він завжди приховає. А якщо ж секрети у ньому не тримаються, переживати нема чого.

4. Він дуже зайнятий

Робота, друзі, хобі, маленький бізнес він із тобою щось не встигає зустрічатися, як йому знайти когось ще? Хіба що він взагалі ніколи не спить або користується маховиком часу, як Гаррі Поттер, але і те, й інше неможливо.

5. Ти знаєш про його життя майже все

Якщо ти ревнуєш до того, що він іноді обідає з колегою, залиш це пусте заняття. Він не став би тобі про це розповідати, якби історія була каламутною. Чим більше знаєш, тим краще (і спиш теж). Утім, знати поіменно всіх його колег ти теж не зобов’язана.

6. Він раніше залишався вірним

Якщо його любовна історія гідна захоплення, ще один плюс йому в скарбничку. В іншому випадку не факт, що зрадивши одного разу, він продовжить цим займатися, але погані сценарії люблять повторюватися.

1461592333-aleksandra22_140473_or7. Ти сама не зраджуєш

І не даєш йому приводу про це задуматися. Мало кому вдається ображати один одного і залишатися разом, так що краще не починати.

8. Ти його цінуєш

Ми всі бачили фільми, де партнер зраджував, тому що хотів відчувати себе бажаним, бути в центрі уваги, проводити з коханим більше часу. Якщо ви не плюєте на бажання один одного, навряд чи у когось виникне бажання піти наліво.

9. Ти не бачиш сигналів, що насторожують

Часом люди, яким зрадили, зізнаються, що були сліпі, адже це так просто помітити! Якщо він не почав поводитися дивно, перевіряти і ховати телефон, засиджуватися за комп’ютером, коли ти вже спиш (а раніше ви завжди лягали разом), то навряд чи тут є про що говорити.

10. У вас чудовий секс

Може, не завжди він ідеальний, але якщо регулярний і приємний – навіщо йому хтось ще. Ось провели ви ніч за секс-марафоном, він одягнувся і побіг до іншої? Навряд чи!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено