Підписуйтесь на оновлення у FB або VK



Вдале побачення: 5 секретів

Вдале побачення: 5 секретів

Усі дівчата мріють знайти свого принца на чорному Мерседесі, білому Лексусі, ну, в крайньому випадку, на синьому Фольксвагені. Для цього ми купуємо нові вбрання, ходимо в спортзал, читаємо розумні книги, і, звичайно ж, томно опускаємо очі, побачивши потрібного нам кавалера. Осліплений красою, він підходить знайомитися, і ось ти вже збираєшся на перше побачення, яке визначить перспективу ваших подальших стосунків.

Складаючи топ-5 секретів вдалого побачення, ми проконсультувалися з хлопцями, які в один голос стверджували, що головне – це природна краса, скромність і почуття гумору. А я ще вони нам чесно зізналися, що чоловіки на перших побаченнях нервують нітрохи не менше дівчат, тому, взявши на озброєння наші секрети, ти полегшиш життя не тільки собі, а й йому.

1. На всі сто

Золоте правило першого побачення – зовнішній вигляд на всі сто 100%. Це не означає, що ти повинна прийти в кафе у вечірній сукні і на шпильках, але і не втомленою, неохайною теж приходити не варто. Якщо вже ти домовилася про побачення, будь добра відмовитися від кросівок і толстовки. Тут важливий баланс комфорту і відповідності вбрання сезону, місця зустрічі.

2. Комплімент

Успіх криється в ніжному голосі, збентеженому погляді і міні-секреті. Зроби своєму чоловікові комплімент – вони не менше за нас люблять, щоб ними захоплювалися.

3. Нам треба поговорити

Є список тем-табу на першій зустрічі, які можуть поставити тебе або його в незручне становище. Це політика, релігія, діти і колишні стосунки. Всі це питання будуть актуальні в подальшому, але ніяк не на першому побаченні. Ще однією помилкою, на думку чоловіків, є шпильки і кепкування, відпущені з приводу зрад, чоловічих якостей і алкоголю. Відмінна тема для розмови – обговорення планів на життя, загальні смаки в кіно, музиці, їжі. Можна акуратно запитати про його сім’ю, пристрасті, хобі.

4. Ціна питання

Без всяких сумнівів, на першому побаченні платить чоловік. Це може бути кафе або шикарний ресторан, але секрет, який підкорить його серце, в банальній подяці. Отримавши подяку за смачну каву або романтичну вечерю, чоловік відчує, що ти оцінила його старання і все було не дарма.

5. Контрольний постріл

Мабуть, найскладніша ситуація відбувається, коли ти після побачення прокручуєш в голові події вечора. Оцінюєш, наскільки тобі він сподобався, що було добре, а що – погано. Але, в будь-якому випадку, щоб ти для себе не вирішила, напиши йому смс, в якому подякуй за добре проведений час. Якщо ви обидва зацікавлені в подальших стосунках, це буде початок вашої історії, а якщо ні – ти красиво скажеш «прощай».

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено