Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 ознак чоловічої поваги

10 ознак чоловічої поваги

Вважається, що дорослу людину складно змінити. Однак люди можуть мінятися і без впливу ззовні. Невідомо, яким буде твій партнер через десять років, але якщо зараз він веде себе приблизно так, можеш бути спокійна.

1. Він завжди цікавиться твоєю думкою

Запитує поради, коли збирається змінити роботу або зустрітися з друзями. Не завжди він слідує твоїй думці (це було б дивно), але твої слова мають вагу.

2. Він не намагається тобою командувати

Ти вільна вирішувати свої справи сама. Він не змушує тебе оплачувати штраф або не спізнюватися на роботу, не позбавляє тебе відповідальності. Загалом, він не другий водій в твоїй машині.

3. Він не ревнує, якщо ти йдеш кудись одна

Не турбується, що ти тут же зустрінеш принца на білому коні і втечеш з ним у туманну далечінь. Не перевіряє твої повідомлення в соцмережах. Він довіряє тобі і поважає твій час, проведений без нього.

4. Він відповідає чесно на твої запитання

Ділиться секретами і подіями з минулого, навіть якщо тобі вони не дуже сподобаються. Нічого не приховує, тому що знає, що ти його зрозумієш.

5. Він приймає твою сторону

Іноді сліпо, але він вірить у правильність твоїх рішень і аргументації. Він знає твою версію ситуації і найчастіше дотримується твоєї позиції.

6. Він не сміється над тобою

Не змінює плани в останню секунду. Не заперечує проти зустрічей з друзями. А якщо щось пішло не так, неодмінно вибачиться.

7. Він надихає тебе на ризик

Він хоче бачити твій успіх і впевнений в тобі, навіть якщо ти вирішиш кардинально змінити роботу. Якщо не вийшло – нічого страшного, ти впораєшся.

8. Ви можете не погодитися один із одним

Навіть якщо у вас різні політичні або інші погляди, він не намагається тебе переконати або принизити цінність твоєї думки.

9. Ви до сих пір ходите на побачення

Якісно проведений час –це не спільний перегляд серіалу, а зустріч із за межами дому.

10. Він чесний щодо ваших стосунків

Він не відкладає важливі розмови про майбутнє, сім’ю, дітей, говорить відкрито і чесно. Це не надумані слова, а частина його характеру.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено