Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩасливі стосунки з інтровертом: 7 порад

Щасливі стосунки з інтровертом: 7 порад

Інтроверти – це не інопланетяни і не асоціальні типи. Просто вони черпають енергію зсередини, а не зовні. Тому їм часом потрібно вимкнутися з соціуму, щоб перезавантажити систему. Ось кілька порад, як правильно зустрічатися з інтровертом.

1. Інтроверт не любить порожніх розмов

Їх соціальна енергія обмежена, тому немає сенсу витрачати її на те, що неважливо. Глибокі розмови подобаються їм набагато більше, тоді як діалоги в стилі «як справи» здаються нещирими. Вони люблять спілкування віч-на-віч і не терплять повчальних реплік.

2. Інтроверт ненавидить телефон
У побаченнях є правило  дзвонити через 2-3 дня. Дзвонити, а не писати, тому що це більш особисто і приємно. А інтровертам і дзвонити, і відповідати однаково складно. Дзвінки переривають їх внутрішню роботу, проламують захисний бар’єр. Отож якщо дзвониш інтроверту, говори швидко і по суті.

3. Не захоплюйся листуванням

Якщо замість дзвінків ти вибрала повідомлення, що не пиши їх цілодобово і не чекай відповіді на всі підряд. Інтроверта дратує сам факт появи повідомлення, а вже відповідати … Тим більше що і тут теж починаються безглузді розмови, та ще й в письмовій формі.

4. Він повинен переконатися в твоїй щирості

Прояв справжнього інтересу до слів і справ інтроверта, увага до деталей в розмові – ось що він дійсно оцінить. Чи не зівай!

5. Не змушуй його змінювати плани

«Що робиш ввечері?» – пишеш йому ти. А у нього вже розпланований вечір на дивані під улюблене кіно з піцою і лимонадом, і йому складно все поміняти. Попереджай заздалегідь.

6. Інтроверту потрібен час для себе

Якщо тобі не потрібно – ось і чудово. Іди, куди тобі хотілося, і не змушуй його складати компанію (або відчувати себе винним, що не пішов). Так, він може провести вихідні вдома, піти посеред вечірки або в процесі розмови, але це не означає, що ти маєш чинити так само.

7. Він завжди тебе вислухає і підтримає

Він дійсно хоче, щоб ти була щаслива! Якщо тобі потрібен соратник для усіх безумств, інтроверт навряд чи згодиться. Але якщо ти згодна менше базікати даремно, давати партнеру місце і час для самотності, все буде добре.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено