Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 фактів про тебе, які не важливі чоловікам

8 фактів про тебе, які не важливі чоловікам

Часом ти переживаєш через дрібниці, які чоловіки навіть не помічають. Навіщо даремно витрачати нерви? Вивчи цей список і більше не хвилюйся!

1. Чи однакової форми твої груди

Відкриємо страшний секрет: вони у всіх різні! Це частина їх індивідуальності, якщо можна так сказати.

2. Чи користуєшся ти його унітазом

Ніхто і ніколи не вартує під дверима, притуливши до неї порожній стакан, щоб дізнатися, чи видаєш ти звуки під час очищення кишечника. Ці скромності – з дев’ятнадцятого століття, а зараз на дворі вже двадцять перше! Всі ми – люди, і маємо право на відвідування туалету без осуду.

3. Чи спітніла ти

Сходила в зал або пробігла пару кілометрів? Результат однаковий, ти пітнієш. Не варто через це переживати, так роблять усі. А ось якщо ти активно тренуєшся, а волога не виходить – це привід перевірити гормональний баланс.

4. Прищі

Вони, звичайно, тебе не прикрашають, але бувають практично у всіх, і кому, як не чоловікам, про це знати. Так-так, він з’явився, тому що ти з’їла піцу! У будь-якому випадку він скоро зійде.

5. Урчання в шлунку

Таке, знову ж таки, трапляється з усіма, навіть якщо ти нормально харчуєшся і не вмираєш з голоду. Не варто це маскувати або висміювати, краще просто не помітити (бо, швидше за все, він цього не почув).

6. Веснянки і родимі плями

Безумовно, ти перша людина на планеті з родимкою на нозі! Розслабся, таких багато. А вже веснянки навіть і ховати не треба, нехай собі радують оточуючих.

веснушки7. Валики на талії

Або в інших місцях. Вони є у багатьох, навіть у тих, хто працює в спортзалі, як проклятий. Комусь допомагає ця оранка укупі з правильним харчуванням, комусь ні, але в житті є набагато важливіші речі.

8. Чи є у тебе на тілі зайве волосся

Повір, люди, які змушені голитися кожні кілька днів і стригтися раз в пару місяців, пробачать тобі рослинність там, де, на думку суспільства, її бути не повинно. Більш того – швидше за все, вони навіть не помітять її, якщо не будеш пхати це місце прямо в обличчя!

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено