Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо не можна говорити розлученій жінці

Що не можна говорити розлученій жінці

Шлюби часом розпадаються, це факт. Але не всі знають, як правильно спілкуватися з розведеними жінками, щоб не ображати їх і не псувати настрій. Ось що не варто говорити тій, яка не дуже давно розлучилася з чоловіком.

1. Шкода, що у вас є діти, доведеться постійно з ним спілкуватися

Це дуже прикро звучить. Для багатьох розлучених мам діти бувають єдиною причиною вставати вранці в активній фазі розлучення. А спілкування з батьком можна влаштувати і так, щоб не зустрічатися.

2. Коли мій чоловік у відрядженні, я відчуваю себе матір’ю-одиначкою

Ні, не відчуваєш. Звичайно, у тебе немає зайвих рук, готових перехопити дитину, поки ти поснідаєш або приймеш душ, але це зовсім не те ж саме, що бути самотньою мамою. Страхи, печаль, агресія – все, що супроводжує розлучення, – впливають на тебе в цілодобовому режимі, і цьому ніяк не відповідає тижневе відрядження чоловіка.

3. Я трохи заздрю ​​твоїй самотності

Це дуже грубо. Навіть в ті рідкісні моменти, коли розведеній жінці подобається її самотність, вона відчуває себе не дуже затишно. Зрештою, вона одна не за власним вибором, а через цілий комплекс неприємних подій.

4. Ти не зможеш бути щаслива, поки не пробачиш його

Якщо причиною розлучення стала зрада, то про прощення говорити сенсу немає. Особливо якщо жінка його дійсно любила і виявилася знищена морально.

5. Я відчувала, що це станеться

Не говори цього, навіть якщо так і було. Незалежно від причини розлучення часто відчувається як невдача. А такі коментарі стають сіллю на відкритих ранах.

6. Все на краще

Звичайно, добре сподіватися на краще. Але спочатку справи йдуть не кращим чином: здається, що ніде буде взяти достатньо грошей на життя, ніколи не знайдеш нового чоловіка і так далі.

Две печальные подруги7. Я б цього не пережила

Припущення, що розлучення повністю руйнує життя. А розведеним хочеться відчувати себе звичайними людьми, а не аутсайдерами.

8. Ти така смілива

Ще один безглуздий коментар. В даному випадку мова взагалі не про сміливість або її відсутність, і розлучена жінка напевно відчує себе не в своїй тарілці від подібних слів.

9. Я б не стала з цим миритися

Не можна судити про ситуацію інших, тому що ніколи не уявиш, як будеш поводитися ти в аналогічних обставинах.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено