Підписуйтесь на оновлення у FB або VK11 типів «токсичних» чоловіків

11 типів «токсичних» чоловіків

Визначення «токсичний» давно вийшло за рамки хімії та цивільної оборони. Якщо твій бойфренд дозволяє собі щось із описаного нижче, подумай, чи варто залишатися з ним на все життя.

1. Йому не подобається твоє тіло

Кожен раз, коли ти одягаєш улюблену річ, він пропонує надягти іншу, тому що вона відкриває те, що тобі краще б заховати. Або питає, чи дійсно ти збираєшся все це з’їсти. «Так, збираюся, а також доїм твій бургер, поки він не охолов, бо ти зараз встанеш і вийдеш з моєї квартири назавжди».

2. Він говорить «ципочка» або «дівка»

Якщо жартома – будь ласка. Але людина, яка всерйоз називає так всіх навколишніх жінок, включаючи, можливо, і тебе, явно не з тих, хто поважає жінок. Так що не варто витрачати на нього час.

3. Він не поважає людей похилого

Немає жодної причини зустрічатися з людиною, яка витирає ноги об інших, особливо – людей похилого віку. Якщо він ніколи не притримує їм двері на вході в метро, ​​грубо штовхає або некультурно відгукується, – що можна сказати про його виховання? І впевнена ти, що з часом це не відіб’ється і на тобі теж? Ось-ось.

4. Він каже, що ти не така, як інші

У деяких ситуаціях це комплімент. Але якщо за ним криється думка, що всі жінки –дурепи, а ти одна така прекрасна, подумай, що коли-то він може сказати те ж саме про іншу (а ти вже станеш дурепою). Або у нього був невдалий досвід із жінкою, про який ти нічого не знаєш і не хочеш знати. Крім того, прочитай попередній пункт про неповагу.

5. Він погано ставиться до персоналу

Офіціантів, гардеробників, квиткових касирів. Якщо він говорить із ними як із черню, тобто вважає себе краще них, це автоматично призводить до того, що насправді він – гірше. Крім того, якщо у тебе був досвід роботи в сфері обслуговування, ти завжди терпіти не могла таких клієнтів!

784544236. Він вживає слово «повія»

Якщо він не розуміє, наскільки це образливо, або вважає допустимим звинувачувати жінку в любові до сексу (а чоловіків, як відомо, наше суспільство за це не засуджує), можеш вже відправити його в далеку подорож.

7. Він говорить образливі речі, а потім переводить усе в жарт

Він заявляє, що в цьому вбранні ти виглядаєш на десять років старше, а коли ти ображаєшся, додає, що він пожартував, а у тебе немає почуття гумору. Але справа в тому, що жарти повинні бути смішними і нешкідливими!

8. Він не хоче орального сексу

Точніше, не хоче зробити тобі приємне, тому що йому не подобається вигляд або запах.

9. Він не любить ярлики

О, скільки їх, тих чоловіків, які бояться! Якщо ви зустрічаєтеся півроку – ви зустрічаєтеся. Якщо ви спите разом більше пари раз – ви зустрічаєтеся. Ніхто не тягне чоловіка під вінець, просто варто все ж визнати очевидне.

10. Він часто говорить про одну з колишніх

Якщо ти знаєш по імені його колишню, тому що він, постійно коментує, як Оля вчинила б у даній ситуації, – неси ноги.

бывшая11. Він ніколи не дякує тобі за те, що ти робиш

Ти стараєшся, а він навіть «дякую» не зронив? Відчуваєш себе обслугою? Подякувати – секундна справа, але як же приємно! Якщо він так не думає, чи варто витрачати на нього життя?

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено