Підписуйтесь на оновлення у FB або VKДвох вихідних недостатньо для відпочинку

Двох вихідних недостатньо для відпочинку

Чому навіть після двох вихідних ми відчуваємо себе втомленими, скільки потрібно днів відпочинку після п’ятиденного робочого тижня. Відповіді на ці запитання знають американські вчені.

Виявляється, традиційний відпочинок в суботу і неділю не дає організму можливості повністю відновитися після трудового тижня. Вся справа в тому, що з понеділка по п’ятницю в нашому організмі накопичується втома, ми відчуваємо наслідки тривалого недосипання, стресів, втоми і незбалансованого харчування.

Довгоочікувана субота настала, і ось він відпочинок! Здавалося б, організму потрібно повністю розслабитися і як слід відпочити. Вихідні проходять, однак бажане відчуття бадьорості так і не настає.

Згідно з підсумками експерименту, який провели американці, навіть після повноцінного сну у вихідні дні організм не встигав відпочити і відновитися. Учасники демонстрували погану концентрацію уваги, значно загальмовані реакції, забудькуватість. Рівень їх втоми залишався підвищеним.

Так скільки ж потрібно відпочивати після 5 робочих днів? Рівно стільки ж – 5 днів відпочинку дійсно допоможуть організму знову повноцінно працювати.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено