Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 знаків того, що стосунки можуть стати серйозними

10 знаків того, що стосунки можуть стати серйозними

У взаєминах часом буває складно визначити, коли вони перетворюються на дійсно серйозні. Ось кілька обставин, на які тобі варто звернути увагу і зрозуміти, що ти – не просто чергова пригода для нього.

1. Ви зустрічаєтеся з його друзями

Він спеціально підкреслює, що хоче взяти тебе з собою. У цьому відмінність від попередніх повідомлень о першій годині ночі з проханням приїхати і забрати його з вечірки. І якщо він дійсно радий, що ти погодилася піти, значить, він відчуває до тебе теплі почуття.

2. Він бере тебе на зустрічі парочок

Його друзі – одна справа, а вечірки, де всі парами, – ще одна сходинка вгору. Це добрий знак, якщо ти сумніваєшся, що у вас все серйозно. Якби він не вважав тебе особливою він не покликав би.

3. Ви спите разом і не займаєтеся сексом

Якщо ви лягли спати і не відчуваєте необхідність негайно зайнятися коханням, це хороший знак. Значить, вас пов’язує не тільки ліжко. А людина, яка в тобі не зацікавлена, навряд чи відмовиться від сексу щоночі.

4. Його сім’я знає про тебе

Знайомство з батьками – важливий крок. І навіть якщо до цього хлопець поки не готовий, але вже розповів про тебе батькам – він налаштований серйозно.

5. Ви з’їздили відпочивати на вихідні

Якщо ви вирушили в повноцінну відпустку, це зовсім інша справа, більш значуща. Поки ж ви провели разом вихідні, поїхали в інше місто з друзями або зняли номер у готелі на природі, – значить, все йде добре.

6. Ви разом пережили важкі часи

Якщо він не відштовхує тебе, переживаючи смерть близької людини, підтримує, коли у тебе трапилося нещастя, – це знак того, що він дійсно піклується про тебе і твої почуття.

allfons.ru-16922

7. Він не забуває про тебе

Він радиться з тобою, збираючись змінювати роботу. Бере з собою на весілля друзів. Замовляє номер на двох у відрядженні. Здається, все зрозуміло!

8. Ти отримуєш приємні повідомлення

Його смс і послання в соцмережах містять не тільки пропозицію про зустріч, але й слова «цілую», «сумую». Якби він хотів зберегти дистанцію, то не став би писати щодня.

9. Він хоче тебе побачити

Навіть якщо ви бачилися буквально вчора, а тепер вас розділяє сніжна буря, сто кілометрів або інша перешкода. Бажання побачитися, коли потрібно докласти зусиль, – дуже добрий показник.

10. Коли його запитують, хто ти, він говорить «дівчина»

Може, потім ти попросиш його пояснити, що він мав на увазі, а поки – просто радій. Якби він назвав тебе подругою, то напевно хотів би зберегти дистанцію.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено