Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо б ми хотіли дізнатися про чоловіче тіло

Що б ми хотіли дізнатися про чоловіче тіло

Чоловіки часто не розуміють, як влаштовані жінки (і чому саме так). Але і ми часом не можемо похвалитися, що знаємо всі їхні тріщинки і слабкі місця. Але ніколи не пізно про це дізнатися – і зробити приємно обом!

1. Ти не зробиш мінет руками краще за нього

Просто тому, що твоя рука – не його. Можна не переживати про те, що у тебе є суперниця, потрібно просто прийняти це. З іншого боку, жінка, яка це робить, – завжди краще самозадоволення на самоті.

2. Не потрібно дуже старатися

Багато хто хотів би стати в деякі моменти робити з тілом партнера фантастичні речі, але зізнайся собі чесно: це неможливо.

3. Можна не застрявати на цих прекрасних «кульках»

Його яєчка – важлива частина організму, але якщо ти не хочеш їх чіпати – і не треба. Якщо боїшся – не бійся, їм складно завдати шкоди. Втім, вони прекрасно обійдуться без пестощів і виконають свою роботу.

4. Якщо доберешся до сідниць, будь обережна

Багато чоловіків дуже бояться дотиків у цій зоні. Вони не впевнені, які отримають відчуття від цих ігор, а якщо і люблять таке, то посоромляться зізнатися. Тому, перш ніж спробувати, краще обговори з ним цей момент.

5. Він може переживати щодо кількості волосся на тілі

Чоловіки часом замислюються, чи достатньо у них рослинності, а може, занадто багато, раптом щось варто збрити.

6. Він може соромитися деяких частин тіла

Наприклад, що живота або недостатньо м’язистих рук. Тому не варто змушувати його роздягатися при світлі, якщо він не хоче.

7. Його ерекція може означати що завгодно

І не завжди – то, що ти найпрекрасніша в світі. Можливо, ти просто знаходишся поблизу, а у нього є очі. Приймай це як комплімент.

17348. Йому варто подбати про запахи

У нормі його статеві органи не повинні смердіти, як сміттєві мішки. Нехай зайвий раз сходить в душ, обом буде приємніше.

9. Твоє тіло теж заслуговує максимального задоволення

Твоя справа – не тільки зробити приємне йому, а й подбати про себе. Тим більше, це обопільне завдання, а якщо він не справляється зі своєю частиною, варто переключити частину уваги на себе. І якщо тобі хочеться перекласти його руку в інше місце, зроби це без всяких сумнівів!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено