Підписуйтесь на оновлення у FB або VK3 техніки НЛП, які допоможуть стати щасливою

3 техніки НЛП, які допоможуть стати щасливою

НЛП техніки для любові – легкий і надійний спосіб наповнити своє життя яскравими знайомствами, міцними стосунками, щастям. Ми вирішили розповісти три техніки, які ти зможеш використати у своєму житті. І одразу побачиш, як твоє життя починає змінюватися на краще! Ми вже програмуємо себе, а ти?

Техніка № 1: Ідеальне побачення

Чоловіки і жінки однаково нервують перед першим побаченням – і це прекрасно! Правда, надмірні переживання можуть збити з пантелику і не дадуть розслабитися. Тоді чекати чудес не доводиться: на побаченні будуть не дві людини, а маленькі грудочки негативу, які кожну секунду бояться схибити.

Щоб уникнути цього, заздалегідь настроюйся на позитивні емоції. Зрештою, побачення – це приємне проведення часу, а не обов’язок одружитися і терміново народжувати дітей. Розважайся! Спробуй уявити, яким воно буде – твоє ідеальне побачення? Що ти відчуваєш? Як він дивиться на тебе? Про що ви розмовляєте? Створи свою картину прекрасного вечора. Ось побачиш, ти так наповнишся приємним очікуванням, що знайомство буде вдалим.
fotolia_58252544_subscription_monthly_m-1080x675Техніка № 2: Завжди говори «так»

Звичайно, це жартівливе назва, але правило трьох «так» дійсно існує! Психологи давно виявили, що людина, яка відповіла на три запитання поспіль впевненою згодою, зробить це і в четвертий раз! Ця техніка НЛП в любові допоможе тобі досягти бажаного ефекту від симпатичного чоловіка, якщо його потрібно трохи … підштовхнути до дій.

Техніка № 3: «Обеззброєння»

Техніку «Обеззброєння» описала в своїй книзі «НЛП для щасливого кохання» Вікторія Ісаєва. ЇЇ секрет полягає у випередженні дій коханої людини. З її допомогою можна уникнути розставання або сварки.

Думаєш, що твій чоловік хоче сказати тобі неприємну звістку? Випередивши його. Скажи: «Коханий, я розумію, що наші стосунки не ідеальні, але я хотіла б виправити ситуацію разом із тобою!» Звичайно, він уже не захоче говорити тобі про погане, а ви обговорите проблему і разом знайдете компроміс. Ця методика дійсно відрізняється від інших, адже вона спрямована на поліпшення вже існуючих відносин.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено