Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПрийоми орального сексу для досвідчених

Прийоми орального сексу для досвідчених

У Нью-Йорку на нещодавній виставці Sexual Health Expo проводився семінар із інтригуючою назвою «Better BJs with Brandon B.». Зазначений Брендон Б. поділився зі слухачами думкою, що в оральному сексі можна задіяти не тільки очевидну частина тіла, але й багато іншого.

Змазка

В оральному сексі, природно, присутня слина, але чи здатна вона повноцінно замінити змазку? Брендон вважає, що ні: слина хоч і мокра, але занадто швидко висихає. Так що лубрикант – ваш кращий друг і помічник.

Однак не варто купувати ароматизовані варіанти: партнер може вирішити, що вам неприємний натуральний запах тіла.

Руки

Коли член змащений як слід, дій руками. Звичайно, вони і так беруть участь, коли хочеться дати відпочинок ротові. Але активна робота руками, вимазаними лубрикантом, укупі з оральними пестощами створює відчуття «глибокого» орала. Це особливо цінно для тих, хто не любить або не може повністю взяти пеніс у рот.

Щоки

Продовжуючи нашу подорож по тілу з метою виявлення секретів орального сексу, ми доходимо до щік. Правда, у більшості людей вони починають німіти вже через 10-15 секунд. Брендон Б. впевнений, що це відбувається через слабкість лицьових м’язів, і пропонує їх тренувати.

Секс-іграшки

Для несподіваних глибоких відчуттів Брендон рекомендує використовувати сексуальні іграшки – в першу чергу силіконові насадки. Вони добре ковзають і створюють відчуття … так-так, тієї самої глибокої глотки, якщо це саме те, про що він так довго мріяв.

Семінар орієнтований швидше на тих, хто заробив чорний пояс із орального сексу і шукає нових шляхів для задоволення. Так що не хвилюйся, якщо ці ідеї тобі не подобаються або щось не виходить: традиційний орал ніхто не відміняв!
Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено