Підписуйтесь на оновлення у FB або VKТрюки, які урізноманітнять інтимне життя

Трюки, які урізноманітнять інтимне життя

Якщо останнім часом твій з хлопцем секс став дещо… прісним, пропонуємо приправити його наступними пікантними ідеями. До речі, не смій втілювати їх в життя, якщо ставишся до партнера несерйозно – після того, що він зазнає, він вже не захоче розлучатися з тобою ніколи!

Не так швидко…

Щоб зробити його оргазм інтенсивнішим, спробуй наступний прийом: коли відчуєш, що він вже дуже близький до «фінішу», розташуй свій вказівний і середній пальці під його мошонкою. Роби кругові рухи 15-20 секунд і насолоджуйся результатом.

Люби мене, як я себе

Якби ми реалізували одну з його найзаповітніших фантазій – закрий очі і пести себе у нього на очах. Більшість хлопців знаходять це дуже збудливим і еротичним.

Солодке катування

Почни цілувати його губи, а потім спускайся вниз по шиї, грудей і животу. Коли дійдеш до пеніса, поцілуй і його, але тут же повертайся назад вгору. Повтори кілька разів, поки він не стане благати про пощаду.

Дивлюся на тебе

Наступного разу, коли вирішиш подарувати хлопцеві сеанс чудового орального задоволення, розташуйся біля дзеркала – те, що ви обидва побачите, надовго залишиться у вашій пам’яті.

stryptyzБрудні танці

Станцюй йому стриптиз – це свого роду класика жанру, яка завжди діє безвідмовно. Налаштуватися на потрібний лад допоможе приглушене верхнє світло і келих ламбруско, головне – не розгубитися і отримати від процесу задоволення.

Джерело

 

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено