Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУся правда про побачення

Уся правда про побачення

У нашій культурі прийнято набивати шишки самостійно, не покладаючись на досвід інших. Тим не менш корисні поради досвідчених товаришів ще можуть зробити кращим той період життя твоєї молодшої сестри, племінниці або доньки, коли вони починають зустрічатися з хлопцями (а може, і тобі стане в нагоді). Так що збережи на майбутнє!

 

1. Ти не зобов’язана зустрічатися тільки з одним

Раніше було так прийнято, що якщо гуляєш із одним – не ходи з іншим, поки цього не покинеш. Зараз можна і часом навіть потрібно мати вибір (при цьому, ясна річ, не обіцяючи всім підряд любов до труни). Так ти зекономиш час і нерви.

2. Усе гаразд, якщо він хороший, але тобі не подобається

Ти не зобов’язана зустрічатися з хлопцем тільки тому, що він не ображає кошенят. І в тебе немає нічого неправильного, просто серцю не накажеш.

3. Якщо він критикує твоє тіло – розставайся

Не треба чекати, що він зміниться, не марнуй сили на придурків.

4. Якщо він тебе лякає – розставайся

Неважливо, як саме. Може, він замахнувся, образив у п’яному вигляді, скоїв дивний для нормальної людини вчинок – знайди спосіб скоріше від нього позбутися. Ти не повинна терпіти знущання тільки тому, що в інший час він начебто нормальний.

5. Довіряй інтуїції

Вона зазвичай права. Якщо він тебе не слухає, не бере до уваги, робить твоє життя некомфортним – кидай його і не шукай причин для цього.

6. Якщо він погано цілується, все інше буде ще гірше

І швидше за все, ти не зможеш нічого поліпшити.

7. Якщо побачення проходить погано, іди скоріше

Не залишайся з ввічливості або в надії, що стане краще. Це твоє життя! Іди додому і подивися хороше кіно – це куди цікавіше, ніж обговорювати фіскальні рахунки з юристом Васею під розбавлений віскі.

neudachnoe-svidanie-4-768x432

8. Не хочеш йти на побачення – НЕ йди

Не треба себе пересилювати і боятися, а раптом це останнє побачення в житті. Точно ні! Ти завжди можеш скасувати або перенести те, що не викликає приємних емоцій.

9. Якщо тобі доводиться доводити, яка ти прекрасна, він – ідіот

На одного такого доведеться десяток тих, кому ти сподобаєшся відразу, без необхідності щось з себе зображати.

10. Досить вигадувати зустрічі з Тим Хлопцем

Жити мріями про те, що навряд чи станеться, – руйнівно для психіки. Зосередься на тому, що є. А якщо хочеш все ж помріяти – підійди до об’єкту бадання і запитай безпосередньо. Тоді ти хоча б зекономиш час, а в максимумі – отримаєш Того Хлопця в своє розпорядження.

11. Ти не даремно кинула колишнього

Не гризи себе думками про те, що відправила куди подалі такого гарного хлопця. Був привід із ним розлучитися – значить, нема чого сходитися знову.

12. Дозволь собі закохатися

Так, цей прекрасний чоловік може виявитися з гнилизною через тиждень, місяць або рік. Так, відчуття метеликів в животі може зникнути в будь-яку хвилину. Але поки воно є – насолоджуйся тим, що відбувається! Навіть якщо це не твоя любов на все життя, тобі буде що згадати потім.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено