Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк зробити селфі, яке підкорить чоловіка

Як зробити селфі, яке підкорить чоловіка

Читай про 5 головних секретів ідеального фото!

Ніякого топлес!

Ніколи не відправляй в додатках для знайомств свої відверті і, тим більше, «голі» селфі. По-перше, твій потенційний принц не сприйме тебе серйозно, а, по-друге, тільки уяви, як неприємно буде виявити свої фотографії з оголеному вигляді на просторах Мережі (а таке цілком може статися).

Природність у моді

Втягнуті щоки і «фатальний» погляд залиш для жартівливих листувань із подругами- природність не тільки в моді, але й куди більш приваблива для чоловіків. Тому ідеальним селфі для Нього буде фото, де ти щиро і відкрито посміхаєшся – повір, він не встоїть!

Не забудь про якість!

Якість селфі має не менш важливе значення, ніж стиль фотографії – не варто надсилати прихильнику розмитий знімок, зроблений в темряві.

Не переборщи з фоторедакторами

Практично кожна з нас хоча б раз «грішила» використанням фоторедакторів для своїх селфі – на одному знімку трохи «підправила» ніс, на іншому – «загострила» вилиці, а на третьому – «подовжила» ноги. Але краще не «пропускати» селфі для додатка знайомств через умовний «фотошоп», який помітно змінить твою зовнішність – чесність у Мережі важлива і є одним із ключових правил етикету при спілкуванні онлайн. І, крім того, ти ж не хочеш, щоб Чоловік Мрії не впізнав тебе при особистій зустрічі?

Не роби зі своїх селфі «пазли»

Співрозмовнику важливо бачити твоє обличчя цілком, знати, як ти виглядаєш, а необхідність «збирати тебе по частинах» із великою часткою ймовірності викличе у чоловіка роздратування і відіб’є будь-яке бажання продовжувати спілкування з «дівчиною-загадкою».

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено