Підписуйтесь на оновлення у FB або VKМедики визнали «селфі» психічним розладом

Медики визнали «селфі» психічним розладом

Різновид автопортрета, зробленого за допомогою мобільних пристроїв, стал широко популярним останнім часом. Люди фотографують себе в різних місцях і за різних обставин, після чого викладають свої знімки на сторінках у соцмережах. Однак вчені з’ясували, що повальне захоплення «селфі» є психічним розладом.

Так вважають фахівці з Американської психіатричної асоціації – вони навіть представили кваліфікацію нової хвороби під назвою «селфі». Медики-психіатри вважають її психічним розладом, що виражається в постійному бажанні робити знімки себе і викладати ці автопортрети в Інтернеті – вони переконані, що таким чином люди компенсують відсутність самоповаги.

Психіатри озвучили три стадії розладу під назвою «селфі»: перший – епізодичний, коли людина фотографує себе до 3 разів на день, але не викладає ці знімки на персональних сторінках у соцмережі.

Другий рівень розладу медики називають гострим – людина робить автопортрети більше трьох разів на день і кожне «селфі» обов’язково потрапляє на її сторінку в Twitter, Facebook або Instagram.

Третя стадія – найважча – отримала назву хронічної. У цьому стані людина відчуває непереборне бажання фотографувати себе більше 6-7 разів на день і в обов’язковому порядку демонструвати автопортрети відвідувачам своєї сторінки в соцмережі.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено