Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені: взимку жінки агресивніші за чоловіків

Учені: взимку жінки агресивніші за чоловіків

Напевно, ти помітила, що в холодну пору року твій настрій залишає бажати кращого, і ПМС зовсім ні до чого. Найцікавіше, що на чоловіках це ніяк не позначається. Чому так відбувається? Вчені знайшли відповідь на це запитання.

Якщо ти останнім часом все частіше зриваєшся на своїх близьких, тобі важко тримати себе в руках, то твоєї вини в цьому немає, кажуть фахівці з Університету Монреаля. Вони провели дослідження і дійшли висновку, що винний в цьому гормональний стан жінки, який порушується в холодну пору року. Особливо настрій жінки залежить від вироблення такого гормону, як серотонін.

Гормон щастя, як часто називають серотонін, виробляється в людському організмі в денний час, але особливо активно в сонячні дні. Оскільки взимку сонечко з-за хмар визирає вкрай рідко, не дивно, що жінки відчувають на собі нестачу сонячного світла. Це проявляється у вигляді гормонального збою, про який сигналізують нервові зриви, зайва агресія, неадекватність у прийнятті рішень, різкі перепади настрою, кажуть вчені.

Найцікавіше, що у чоловіків подібної залежності вироблення серотоніну від пори року експерти не помітили. За їхніми даними, у представників чоловічої статі цього гормону виробляється в два рази більше. Через це чоловічий гормональний фон набагато стабільніший.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено