Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЖіночі звички, які не приваблюють чоловіків

Жіночі звички, які не приваблюють чоловіків

Незважаючи на те, що багато дівчат заперечують вплив хлопців на вибір їхнього одягу, макіяжу і постійних спроб схуднути, більшості з нас все-таки важлива думка протилежної статі. А якщо ця думка ще й базується на дослідженнях вчених, то їй взагалі ціни немає.

Ми дізналися про звички, які одразу ставлять на тобі великий жирний хрест в якості потенційної половинки статусного красеня. Якщо перший і третій пункти цілком очікувані, то другий нас, м’яко кажучи, здивував. Отже, чоловіки вважають непривабливими дівчат, які:

Відсутність почуття гумору

Якщо попросити хлопця назвати топ-3 якості ідеальної дівчини, то почуття гумору обов’язково виявиться в цьому списку. За даними дослідження, проведеного в 2009 році, виявилося – дівчата з почуттям гумору, які вміють жартувати і здатні сприймати жарти, здаються чоловікам набагато привабливішими тих, хто цих якостей позбавлений.

Мають проблеми зі сном

Виявляється, що безсоння шкодить не тільки твоєму здоров’ю і красі, але й робить тебе менш привабливою в очах протилежної статі. В рамках цього дослідження учасникам-чоловікам була показана серія фото дівчат-моделей, частина з який напередодні спала 8-9 годин, а частина не спала взагалі. Другі були сприйняті хлопцями як менш привабливі, сумні і навіть … агресивні.

Лінь

За даними цілого ряду досліджень, активність і залученість у що-небудь (загальну з бойфрендом або свою власну мету) – важливі якості, які роблять дівчину бажаною та привабливою. Інертність і пасивність, втім, як і лінь, навпаки, тільки відштовхують.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено