Підписуйтесь на оновлення у FB або VKФрази, які не говорить розумна жінка

Фрази, які не говорить розумна жінка

І якщо ти теж ніколи їх не вимовляєш – вітаємо тебе! А якщо все ж буває – намагайся більше так не говорити.

Ти була занадто гарною для нього!

А він був козел, зрозуміло. Подібними фразами прийнято втішати подруг, які тільки що пережили розлучення. Але насправді ти говориш їй: «Яка ти все ж дурненька, треба ж було витратити стільки часу на людину, яка тебе не гідна. Де були твої очі?»Погодься, це так собі розрада. Більше нагадує спробу принизити.

Ти чудово виглядаєш для свого віку!

Іноді краще збрехати, чесне слово: тобі все одно, а людині приємно. А так цілком, на перший погляд, нейтральна фраза перетворюється на поблажливе втішання: так ти ще ого-го, старушенція!

Я намагаюся, але у мене не виходить!

Це дуже, дуже мило звучить, якщо тобі 10 років. Потім, знаєш, якось вже несолідно: або поміняй тактику, або визнай мету недосяжною і забудь про неї. Але не випрошуй емоційні погладжування за те, що нічого не добилася.

Я всього досягла сама!

Усе, чого ти досягла, ти добилася не в абстрактній картині світу, а в реальному житті. І в ньому тебе оточують реальні люди, які, насправді, так чи інакше допомогли тобі досягти того, про що ти мріяла. І знецінювати їх допомогу не гарно.

umnayaЦе не справедливо!

А ще навкруги не бродять єдинороги. Дивно, правда?

Може, я зараз скажу дурість, але …

Давай, принижуй себе повністю! Звичайно, ти скажеш дурість, що ти ще можеш сказати з таким вступним словом? Або ти збираєшся просто висловити свою думку? Тоді навіщо, дозволь спитати, ти заздалегідь попереджаєш оточуючих, що твоя думка розумною бути не може?

Я ж казала!

Так, ти тут найрозумніша, а всі навколо дурні, які тебе не послухалися. І ось, будь ласка! Ми готові битися об заклад на що завгодно, що ти не станеш тикати кошеня носом в калюжу, яку воно тільки що зробило, тому що це жорстоко. Але, знаєш, тикати людей носом в їх помилки – теж не добрий вчинок.

Ой, у мене теж таке було!

Ця фраза цілком допустима, якщо подруга розповідає тобі про те, як магазин відмовляється приймати назад туфлі, які на другий день розвалилися. Природно, з твого боку буде дуже правильно поділитися досвідом. Але тільки якщо мова йде про туфлі. Не треба так говорити, якщо вона ділиться з тобою особистою проблемою. Тому що вона хоче поділитися своєю проблемою, а не слухати про твої, все просто.

Ну що ти вигадуєш проблему на рівному місці!

Єдине, що заважає дати правильну відповідь на цю фразу – ввічливість. А взагалі вірна відповідь звучить приблизно так: «З якого це дива ти вважає себе еталонним мірилом чужих проблем?» І дійсно, з якого?

А ти мене кохаєш?

Ну ти ж розумієш, що це просто безглузде засмічення ефіру, так?

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено