Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені: чоловіки дорослішають до 40 років

Учені: чоловіки дорослішають до 40 років

Британські науковці заявили, що чоловіки починають дорослішати лише до 40 років. Це було доведено експериментальним шляхом із залученням добровольців. При цьому жінки, як виявилося, дорослішають раніше, в середньому до 32 років.

Учені провели кілька опитувань, які пролили світло на захоплення чоловіків і жінок. Виявилося, що перші відчувають себе хлопцями до 40-річного віку. Вони все ще люблять пустувати, переглядати дитячі та молодіжні телепередачі, грати ігри. Також чоловіки до 40 залишаються інфантильними.

У жінок подібна поведінка простежується до 32 років. Але самі вони при цьому вважають, що чоловіки залишаються хлопчаками на все життя. Ця думка є правильною на 80 відсотків. Саме така частина чоловіків дійсно любить вести себе по-дитячому до кінця свого життя.

У процесі вивчення даної проблеми вчені досліджували аудиторію дитячих розважальних програм. Великий відсоток глядачів зайняли досить зрілі чоловіки. Вони, як і раніше, любили дитячі розваги, не дивлячись на наявність сім’ї і своїх дітей. Чому так відбувається, вченим ще належить пояснити.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено