Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 речей у стосунках, про які не можна говорити

7 речей у стосунках, про які не можна говорити

Ти обговорюєш новий роман із подругами, і це прекрасно. Але в будь-яких взаєминах бувають моменти, про які не те що розповідати – згадувати не можна! Ось наприклад…

1. Сексуальна криза

Уяви ситуацію: у вас не було сексу кілька місяців, ти не можеш зрозуміти, чому, і розповідаєш подругам. «Нічого, у нас таке було, ми 4 місяці не спали», – каже одна. І як це тобі допоможе? Ніяк.

Фахівці рекомендують залишити те, що відбувається у вашій спальні, за дверима спальні і ні з ким це не обговорювати. Ну, майже ні з ким: поговори з чоловіком про цю проблему. Якщо ви не вирішите її удвох, зверніться до сексолога.

2. Проблеми зі свекрухою

Якщо ви посварилися вщент, не поспішай повідомляти про це подрузі. Швидше за все, вона тебе утішить і скаже щось підбадьорливе, але все це буде проекцією її власного досвіду і ніяк тобі не допоможе. Спочатку видихни і заспокойся, потім розкажи про все чоловікові і розберіться в ситуації разом.

3. Його сексуальні фантазії

Тобі зовсім не потрібно розповідати дівчаткам про те, в чому він зізнався тобі особисто під покровом ночі. Уяви, що він розповість своїм друзям те ж саме про тебе! Якщо тобі здається, що втілити його фантазію не вийде (а він буквально благає), краще розповісти про це … так, сексологу.

4. Зрада одного з вас

Неважливо, фізична або емоційна (різниця є, але нечесно ні те, ні інше) – це важлива подія, про яку часом хочеться розповісти. Не варто цього робити! По-перше, це зіпсує ставлення твоїх друзів до нього (або до тебе), а по-друге, якщо ви вирішите розійтися, а потім зійтися назад – буде набагато складніше. Краще залишити це всередині ваших стосунків, поки не вирішите, що з цим робити.

doverie5. Сімейні таємниці

Якщо він розповів тобі про тяжкий психічний розлад брата або причини розлучення своїх батьків, не поспішай ділитися цим із подругами. Подібні історії – свідчення повної довіри і доброго ставлення, не варто псувати це довгим язиком.

6. Його фінансові помилки

Грошові справи – одна з найбільш частих причин розлучень, тому не варто ганьбити його перед подругами, розповідаючи про те, як він невдало поміняв євро або погано зіграв на біржі. Зрештою, тобі теж буде неприємно, якщо його друзі дізнаються, скільки грошей ти спустила на косметику в цьому місяці!

7. Недоліки партнера

Зрозуміло, ніхто не забороняє говорити тобі про його достоїнства і особливості, але дівчаткам зовсім не обов’язково знати, що у нього маленький член або погано пахне з рота. Якщо ви будете зустрічатися довго, то вони неодмінно познайомляться, і подібні секрети можуть погано вплинути на стосунки подруг із твоїм хлопцем.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено