Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 помилок, які роблять жінки у стосунках

6 помилок, які роблять жінки у стосунках

Почати стосунки просто, а от зберегти їх непосильна праця. Як правило, на шляху до щасливого сімейного життя стоять 6 поширених помилок, які можуть поставити крапку на взаєминах із чоловіком.

Впевненість, що коханий «не втече»

Згодом стосунки стають звичною справою, ми перестаємо цінувати партнера, і сприймаємо кохану людину як належне. При цьому варто пам’ятати, що така ситуація може виникнути з боку обох партнерів. Так, поступово зникають сюрпризи, подарунки та знаки уваги. Деякі вважають, що, таким чином, відносини переходять у фазу стабільності та зрілості.

Думки про зраду

Жінкам властиво переживати і думати про погане, навіть тоді коли проблеми ще немає. Нав’язливі, негативні думки роблять нас дратівливими, тривожними і розсіяними, як результат – це привід для сварок і конфліктів в парі. Тому дуже важливо концентруватися на позитивних речах і помічати навіть найменші, хороші вчинки з боку вашого коханого.

Порушення особистого простору

Для того щоб ваші стосунки були міцними варто пам’ятати про щирість і відвертість. Не слід забувати, що чоловік розповідає вам особисту інформацію, про яку не варто знати стороннім. Тому важливо довіряти один одному і зберігати секрети всередині сім’ї.

Погані відгуки про коханого чоловіка

Усі ми неідеальні, і в кожній людині є такі риси або звички, які можуть нам не подобатися. Найчастіше коли жінку щось дратує в чоловікові, вона поспішає поділитися цим з подругами, щоб почути якусь пораду. І в цьому криється велика помилка. Вирішувати такі проблеми потрібно з коханою людиною, адже тільки ви знаєте, як можна вийти з неприємних ситуацій.
otzyivyi

Придушувати своє невдоволення

Дуже часто ми намагаємося промовчати, щоб уникнути конфлікту. Але при цьому проблема нікуди не зникає, і з часом ситуація тільки погіршується. Тому важливо вміти розмовляти і обговорювати всі питання, які вас турбують.

Постійні сумніви

Невпевненість у собі може ставити під сумніви почуття і дії чоловіка. Це супроводжується розпитуваннями, перевірками і поганим настроєм. Такий стан не дає можливості розслабитися і отримувати задоволення від стосунки. Тому пари часто розстаються на час, щоб відпочити від конфліктів. Іноді така пауза призводить до завершення стосунків.

Джерело
 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено