Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 недоліків, які не помітить закоханий чоловік

5 недоліків, які не помітить закоханий чоловік

«Ах, який жах, що буде, коли він побачить, що у мене не такий плаский живіт, як у колготках ?!» – таким питанням задаються жінки, які хоч скільки-то незадоволені своєю зовнішністю. Чоловіки ж дивуються: про що вона говорить?

Об’єм твоїх стегон / талії / грудей / розмір ноги

По-перше, якщо чоловік залишився з тобою на ніч, сам тебе домагався, то, швидше за все, він встиг помітити, як ти виглядаєш, і оцінити всю красу твого тіла (зауважимо по ходу, що іноді уявні недоліки все ж стають принадами). По-друге, не всі люблять «шкіру та кістки», багато хто полюбляє жінок «в тілі». По-третє, якщо ти звабила чоловіка до того, як він тебе роздягнув, навряд чи його пристрасть згасне, коли він підрахує калорії: він мислить іншими категоріями.

Не «парадний» вигляд

Вчора ти була прекрасна, як королева Великобританії на прийомі у посла, а сьогодні вийшла винести сміття і зустріла його. Пам’ятай: чоловіки не бачать усіх цих дрібниць, вони сприймають образ в цілому, отож можеш не бігти щодуху та ховатися в шафу, якщо зустріла його не «при параді». Його це тільки заведе, якщо він дізнається, що ти буваєш різною. Що стосується інтимної стрижки: покажи мені чоловіка, який перевіряє її наявність перш, ніж приступити до справи?

Примхи і безпорадність

А це чоловіки, навпаки, люблять. Міф про те, що їх це дратує –всього лише міф. Тому що перш за все їм важливо відчути себе самцями і завойовниками. Дай йому вдосталь подбати про тебе, при цьому іноді можна навіть і підіграти.

24460

Не сексуальна білизна

Усі пам’ятають фільм із Бріджит Джонс, коли вона одягла на вечірку бабусині труси з начосом, не думаючи, що після вечірки відбудеться перша ніч з чоловіком її мрії. Найцікавіше, що цей закон підлості спрацьовує завжди: як тільки ми найменше готові до чогось, це і відбувається. Тому тут головне не соромитися, а посміятися разом із об’єктом пристрасті. До того ж йому вже абсолютно все одно, що на тобі. коли він мріє побачити тебе без усього.

Недосвідченість у сексі

У цьому випадку він буде відчувати себе головним героєм вашого життя. Деяким, звичайно, подобаються досвідчені дівчата, але будь впевнена, що якщо ти чесно скажеш про те, що чогось не вмієш, він із радістю навчить тебе всьому і навчиться новому разом з тобою. Чоловіки ще менше люблять знати про твої колишніх, ніж ти: а раптом він був краще? Дай йому зрозуміти, що так, як із ним – не було ніколи!

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено